برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 3 اسفند 1401 در ساعت 16 : 21 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و هر چه نما کثیف تر و جرم گرفته تر باشد باعث ایجاد جلوه بد برای شهر و همچنین افرادی که ساختمان را مشاهده میکنند میشود. یکی از روش هایی که از طریق آن میتوان آلودگی سطح نما را از بین برد نماشویی میباشد. نماشویی یکی از روش های بسیار موثر است که میتواند سخت ترین جرم و آلودگی ها را حذف کرده و از بین ببرد. یکی از شهرهایی که میزان آلودگی هوا در آن نسبت به سایر شهرها بالاتر است تهران میباشد. تهران از ساختمان های اداری و تجاری زیادی برخوردار است و همین موضوع به اهمیت پاکیزگی ساختمان ها می افزاید. نماشویی ساختمان شاید به ظاهر ساده برسد اما مطمئن باشید به این سادگی ها که تصور میکنید نیست. در این مواقع باید کار را به دست افراد کاردان بسپارید. شرکت های نماشویی از مجموعه افرادی در تیم خود برخوردار هستند که میتوانند نماشویی ساختمان را به نحو احسن انجام داده و به پایان برسانند.یکی از شرکت هایی که در زمینه نماشویی سالیان زیادی است که در شهر تهران فعالیت میکند تیم نماشویی در حشمتیه میباشد. تیم نماشویی در حشمتیه برای انجام شتشوی ساختمان از روش ها و دستگاه های مدرن بهره میگیرد و بسیار حرفه ای عمل میکند. این شرکت از دستگاه هایی برای نماشویی استفاده میکند که شاید کمتر شرکتی از آنها برای شستشو استفاده کند. دستگاه های واترجت و همچنین سندبلاست از جمله دستگاه هایی هستند که تیم نماشویی در حشمتیه از آنها بهره میگیرید. علاوه بر این، تیم نماشویی در حشمتیه مدرن دستگاه های واتر جت و سند بلاست را در اختیار دارد که کیفیت بالای نماشویی را به ارمغان می آورد. در برخی شرکتها به دلیل استفاده از دستگاه های قدیمی، شستشوی نمای ساختمان بسیار بی کیفیت انجام میشود.

تجربه پرسنل تیم نماشویی در حشمتیه نیز بسیار بالاست و همین موضوع باعث میشود تا روند شستشو را بسیار بهتر انجام دهند. استفاده از افراد ناشی برای شستشوی نمای ساختمان باعث میشود تا آلودگی به طور کامل از روی نما برطرف نشود. در بسیاری اوقات مشاهده شده که بعد از اتمام کار هنوز جرم و آلودگی بر روی نما باقی مانده و تمیز نشده است.

روش دسترسی نیز در تیم نماشویی در حشمتیه متفاوت است. به طور کلی دسترسی به نما از روش های مختلفی همچون نماشویی با طناب و داربست انجام میشود. روش دسترسی با داربست شاید زمانی کاربرد داشت ولی امروزه این روش منسوخ شده است. البته هر چند شرکت هایی وجود دارند که هنوز از روش دسترسی با داربست استفاده میکنند. تیم نماشویی در حشمتیه از روش دسترسی با طناب استفاده میکند که بهترین و مدرن ترین روش محسوب میشود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us