برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 1 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

همانطور که یک لباس باعث زیبایی یک شخص میشود، نما نیز میتواند جلوه خوب و تاثیرگذاری را برای ساختمان ایجاد کند. نمای ساختمان مانند لباس نیست که بتوان آنرا تعویض نمود و تنها کاری که برای نو شدن آن میشود انجام داد، نماشویی میباشد. در نماشویی ساختمان بخش های مختلفی شستشو داده میشوند که دسترسی به هر یک از این نقاط کار بسیار دشواری میباشد. برای دست پیدا کردن به نقاط مختلف ساختمان باید از تجهیزات و افراد متخصص کمک گرفت. پایتخت کشور یعنی تهران از شهرهایی میباشد تعداد ساختمان های مسکونی و اداری زیادی را در خود جای داده است که نمای هر کدام از این ساختمان ها نیز از متریال های مختلف ساخته شده اند. این نماها به دلیل آلودگی هوای تهران در مدت بسیار کوتاهی آلوده میشوند که باید با تجهیزات و همچنین مواد شوینده مختلف شستشو داده شوند.

یکی از شرکتهای موفقی که در تهران به شستشوی نمای ساختمان مشغول است تیم نماشویی سپهرسپید میباشد. تیم نماشویی در حومه تهران سپهر سپید از معدود شرکت هایی میباشد که به دستگاه های روز  و مدرن دنیا مجهز میباشد. در بسیاری از شرکت ها متاسفانه افرادی به کار گرفته میشوند که هیچگونه تخصصی در این کار ندارند که باعث پایین آمدن کیفیت کار میشود. افرادی که در این زمینه فعالیت میکنند باید آموزش های لازم را دیده باشند و همچنین از تجربه کافی برخوردار باشند.

تیم نماشویی در حومه تهران روش های دسترسی نما با داربست را کنار گذاشته است و تنها با روش نماشویی با طناب ،شستشوی نمای ساختمان را انجام میدهد. هنوز شرکت هایی وجود دارند که روش پر دردسر نماشویی با داربست را به کار میبرند که زمان طولانی را برای نصب و نماشویی نیاز دارد و همچنین هزینه های آن به مراتب بیشتر میباشد. شرکت نماشویی در حومه تهران با استفاده از روش دسترسی با طناب میتواند در مدت زمان کوتاه و با هزینه کمتری شستشوی نمای ساختمان را انجام دهد.

در بسیاری از ساختمان ها مشاهده میشود که سنگ نمای آنها لق شده و یا ریزش کرده اند. ریزش سنگ نمای ساختمان میتواند باعث بروز آسیب های مالی و همچنین جانی شود. برای جلوگیری از بروز هرگونه آسیبی میتوانید با شرکت نماشویی در حومه تهران تماس حاصل کرده و از خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بهره مند شوید. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان باید به نحوی انجام شود که بعد از اتمام کار هیچگونه اثری از انجام کار بر روی نما وجود نداشته باشد. تیم شستشوی نمای ساختمان در حومه تهران با استفاده از روش ها و ابزارهای اصولی و مجهز به نحوی این کار را انجام میدهد که هیچگونه اثری از این کار بر روی نما باقی نماند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us