برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در نماشویی ساختمان قسمت های مختلف نمای ساختمان اعم از دیوارها و پنجره ها مورد شستشو قرار می گیرند و به این ترتیب نمای ساختمان که قسمتی از نمای شهری نیز به حساب می آید چشم نواز و آراسته خواهد شد. قبلا نماشویی ساختمان به شکل سنتی برای ساختمان ها انجام می شد ولی درحال حاضر نماشویی به شکل مکانیزه و توسط بسیاری از وسایل مناسب برای نمای ساختمان انجام می شود.

نمای خارجی ساختمان ها در برابر انواع آلودگی های طبیعی و صنعتی قرار می گیرند و نمای آن ها زیبایی خود را از دست می دهد و علاوه بر این باقی ماندن انواع آلودگی ها به خصوص آلودگی های صنعتی باعث آسیب دیدن نمای ساختمان خواهد شد بنابراین نماشویی بهترین راه حل برای رفع همه این مشکلات می باشد. نماشویی اگر توسط افراد با تجربه و متخصص انجام شود می تواند عمر نمای ساختمان را برای سال ها افزایش دهد.

مواد مختلفی برای شستشوی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد که در صورتی که به اشتباه استفاده شود و یا با درجات خلوص نامناسبی مورد استفاده قرار بگیرد می تواند به نمای ساختمان آسیب برساند و نمای ساختمان را سست کند که می تواند بسیار خطرناک باشد و هزینه های زیادی نیز بر روی دوش شما بگذارد بنابراین انتخاب یک شرکت نماشویی ساختمان که دارای تجربه و تخصص بالا باشد اولین کاری است که باید برای شستشوی نمای ساختمان خود انجام دهید. شرکت سپهر سپید با داشتن سال ها تجربه در زمینه نماشویی می تواند خدمات لازم را برای نماشویی ساختمان شما انجام دهد. چنانچه در خراسان رضوی هستید و می خواهید نماشویی را برای ساختمان خود انجام دهید می توانید با شرکت سپهر سپید تماس بگیرید. این شرکت برای نماشویی در خراسان رضوی به محل ساختمان شما مراجعه کرده م پس از بررسی های لازم درباره نمای ساختمان اقدام به نماشویی ساختمان شما می کند.

یکی از کارهایی که قبل از نماشویی در خراسان رضوی باید انجام شود بررسی سلامت نمای ساختمان می باشد. زیرا در صورتی که نمای ساختمان دچار مشکلاتی شده باشد و نماشویی برای آن انجام شود و آب و مواد شوینده به داخل سنگ نمای ساختمان نفوذ کند نمای ساختمان آسیب های جدی خواهد دید. در صورتی که سنگ نمای ساختمان دچار ترک خوردگی شده باشد و یا سست شده باشد باید عملیات پیچ وو رولپلاک نمای ساختمان قبل از نماشویی برای نما انجام شود. نماشویی می تواند به دو روش نماشویی با طناب و یا با داربست انجام شود که به دلیل محاسن زیادی که نماشویی با طناب دارد بیشتر از این روش برای نماشویی ساختمان استفاده می شود.

نماشویی ساختمان بر اساس نوع موادی انجام می شود که از آن ها برای ساخت نمای ساختمان استفاده شده است. یکی دیگر از عوامل موثر بر روی نوع مواد مورد استفاده برای نماشویی میزان و نوع آلودگی نمای ساختمان می باشد برای مثال نماشویی برای ساختمان با آلودگی مختصر با نماشویی برای نمای ساختمان که آلودگی از نوع چربی دارد متفاوت است. انواع و میزان آلودگی ها و ارتفاع و مساحت نمای ساختمان نیز از عوامل موثر بر روی قیمت نماشویی ساختمان می باشد که در هنگام مراجعه کارشناسان به محل ساختمان شما مورد بررسی قرار گرفته و به شما اعلام می شود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us