برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 25 بهمن 1401 در ساعت 22 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

دلایل مختلفی برای آلوده شدن نمای یک ساختمان اداری، مسکونی، تجاری و غیره وجود دارد. وجود گرد و غبار و آلودگی هایی که توسط کارخانجات ایجاد می شوند و بر روی نمای ساختمان می نشینند و همچنین بارش باران های اسیدی همه از دلایلی هستند که باعث آلودگی نمای یک ساختمان می شود. از این رو برای پاک کردن تمامی این آلودگی ها نیاز به نماشویی ساختمان است.

نماشویی به چند دلیل باید برای ساختمان انجام شود. شاید اولین دلیلی که برای شستشوی نمای ساختمان بتوان نام برد این است که نمای ظاهری ساختمان آراسته شده و فضای شهری نیز با وجود ساختمان های تمیز  زیبا باشد. ولی دلیل دیگری نیز برای استفاده از خدمات نماشویی وجود دارد و آن این است که اگر آلودگی و به خصوص آلودگی های اسیدی بر روی ساختمان باقی بماند کم کم به داخل نمای ساختمان نفوذ می کند و به این ترتیب باعث سست شدن نمای ساختمان می شود و می تواند هزینه های زیادی را در آینده برای ترمیم نمای ساختمان ایجاد نماید.

نماشویی در همه شهرهای ایران مورد نیاز می باشد چون امروزه دیگر همه شهرها دارای ساختمان های بلند و برج هایی هستند که نمای آن ها به نماشویی نیاز دارند. خراسان شمالی یکی از شهرهایی است که خدمات نماشویی ساختمان در آن جا توسط شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید با بهترین کیفیت ارائه می شود. برای استفاده از خدمات نماشویی در خراسان شمالی می توانید با شماره  های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نماشویی در خراسان شمالی با استفاده از بهترین مواد شوینده که با نمای ساختمان شما و میزان آلودگی ساختمان شما هماهنگی داشته باشد انجام می شود. قبل از عملیات نماشویی وضعیت نمای ساختمان به لحاظ استحکام بررسی می شود و اگر نمای ساختمان دارای مشکلی شده باشد قبل از شستشوی نمای ساختمان اقدام به ترمیم نمای ساختمان می شود زیرا در غیر اینصورت پس از عملیات نماشویی نمای ساختمان می تواند استحکام خود را از دست داده و به این ترتیب شما را با مشکلات عدیده ای مواجه کند.

نماشویی به دو طریق نماشویی با داربست و نماشویی با طناب انجام می شود که به شرایط ساختمان و نوع قرار گیری ساختمان بستگی دارد اما در حال حاضر به دلیل رعایت اصول ایمنی در نماشویی با طناب و هزینه کمتر و سرعت عمل بیشترو همچنین جلوگیری از سد معبر در پیاده روها استقبال بیشتری از نماشویی با طناب شده است.

قبلاً برای نماشویی ساختمان از روش های سنتی استفاده می شد که مشکلاتی را به همراه داشت اما امروزه با افزایش ارتفاع و مساحت ساختمان ها تجهیزاتی ساخته شده است که می توان کار نماشویی را با کیفیت بسیار بالایی و با رعایت اصول ایمنی برای ساختمان انجام داد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us