برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 25 بهمن 1401 در ساعت 22 : 13 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

قسمت مهمی از نمای شهر را ساختمان های آن شهر تشکیل می دهند بنابراین زیبایی نمای ساختمان تاثیر بسزایی بر روی نمای شهری دارد. علاوه بر این نمای زیبا یا کثیف و نامرتب یک ساختمان اولین چیزی است که در برخورد با یک ساختمان به چشم می خورد. بنابراین کار نماشویی ازاهمیت بسیار زیادی برای انواع ساختمان برخوردار می باشد. به جز اهمیت نماشویی برای زیبایی ساختمان و نمای شهری ماندگاری طولانی مدت انواع آلودگی های صنعتی و شهری بر روی نمای ساختمان باعث تخریب نمای ساختمان می شود.

شستشوی نمای ساختمان توسط شرکت های معتبر

شستشوی نمای ساختمان باید توسط افرادی انجام شود که تبحر کافی را در این زمینه داشته باشند تا با استفاده درست از مواد مناسب بهترین نتیجه را دریافت نمایید. انتخاب نادرست مواد برای نماشویی ساختمان باعث می شود تا نمای ساختمان دچار مشکلات زیادی شده و آسیب ببیند و شما را با هزینه های زیادی مواجه کند. شرکت کار در ارتفاع سپهرسپید یکی از شرکت هایی است که با داشتن سال ها تجربه در زمینه نماشویی ساختمان همواره مشتریان خود را راضی نگاه داشته است. یکی از استان هایی که شرکت سپهر سپید اقدام به ارائه خدمات در آن استان کرده است استان خوزستان می باشد. چنانچه در استان خوزستان قرار دارید و ساختمان شما چه اداری و چه تجاری  چه مسکونی دچار آلودگی شده است می توانید اقدام به نماشویی در خوزستان توسط شرکت سپهرسپید نمایید.

نماشوی ساختمان برای انواع مختلف نمای ساختمان

نمای ساختمان در انواع مختلفی ساخته می شود. نمای سنگ، نمای کامپوزیت و نمای کرتین وال از انواع نمای ساختمان می باشد که باید برای نماشویی آن ها از مواد مناسبی استفاده شود که نمای ساختمان دچار خرابی نشود. همچنین میزان خلوص موادی که از آن ها برای شستشوی نمای ساختمان استفاده می شود باید توسط  کارشناسان نماشویی ساختمان محاسبه شود تا نمای ساختمان دچار تخریب نشود. نماشویی به دو روش نماشویی با طناب و نماشویی با داربست انجام می شود ولی نماشویی با طناب به دلیل مزایایی که دارد بیشتر مورد استقبال قرار گرفته است که با رعایت نکات ایمنی قابل انجام برای نماشویی ساختمان در ارتفاعات مختلف می باشد.

بررسی های لازم قبل از نماشویی ساختمان

قبل از انجام نماشویی ساختمان باید نمای ساختمان بررسی شود تا در صورت لزوم قبل از انجام نماشویی ساختمان ترمیم شود. برای نمای سنگی اگر سنگی ترک داشته باشد و عملیات نماشویی ساختمان برای آن انجام شود نمای ساختمان دچار تخریب خواهد شد و می تواند بسیار خطرناک باشد. بنابراین انجام عملیات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان قبل از شستشوی نمای ساختمان سنگی که دچار مشکل باشد مورد نیاز می باشد که بررسی های لازم توسط  کارشناسان شرکت سپهر سپید انجام می شود

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us