برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 25 بهمن 1401 در ساعت 22 : 47 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید ارائه دهنده خدمات نماشویی در تهران به ویژه نماشویی در خیابان ولیعصر می باشد. در گذشته و قبل از اینکه شرکت های نماشویی با ابزارآلات مخصوص نماشویی بوجود آیند، نماشویی ساختمان امکان پذیر نبود. اگر شخصی تمایل داشت تا شستشوی نمای ساختمان را انجام دهد باید با وسایل ابتدایی و آن هم قسمت کمی از ساختمان که قابل دسترس بود را مورد شستشو قرار میداد.

اما امروزه همه چیز تغییر کرده است. شرکت های نماشویی با تجهیزات مدرنی شکل گرفته اند که تمامی امور شستشوی نمای ساختمان را به صورت کاملا حرفه ای انجام میدهند.

البته شرکت های نماشویی نیز در ابتدا روند نماشویی ساختمان را با تجهیزات مدرن امروزی انجام نمیدادند. هنوز تکنولوژی و ابزار نماشویی آنقدر پیشرفت نکرده بود و نماشویی در بهترین حالت توسط تجهیزات دسترسی به ارتفاع همچون داربست انجام میشد. شرکت های نماشویی نیز به ندرت یافت میشدند.

امروزه میتوانید شرکت های نماشویی را در هر شهر بخصوص در سطح شهر تهران بیابید که از مدرن ترین تجهیزات نیز بهره میبرند. نماشویی در خیابان ولیعصر یکی از خدماتی میباشد که شرکت سپهر سپید به اهالی و شرکت های این منطقه ارائه میشود.

نماشویی در خیابان ولیعصر با اصولی ترین متد و روش های روز دنیا مانند نماشویی بدون داربست انجام میشود. تیم نماشویی در خیابان ولیعصر تمامی امور نماشویی ساختمان، پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان را با قیمتی بسیار مناسب و منصفانه و با توافق کارفرما انجام میدهد.

در گذشته و قبل از ابداع روش نماشویی با طناب کلیه امور نماشویی از طریق داربست انجام میشد. برای انجام این نوع از نماشویی ابتدا داربست در ساختمان مورد نظر نصب میشد سپس افرادی که متخصص و آموزش دیده بودند بوسیله دستگاه های مختلف نماشویی که نسبت به نوع نما از تجهیزات متفاوتی استفاده میشد، شروع به نماشویی میکردند.

در نماشویی با طناب دیگر از داربست به منظور نماشویی خبری نیست و طناب مخصوص که راپل نام دارد استفاده میشود. راپل از طناب های مخصوص نماشویی بوده که در قسمت بالایی ساختمان و یک مکان مناسب که فرد نماشوی تشخیص میدهد، نصب میشود. فرد نماشوی از طریق کمربند مخصوص خود را به طناب میبندد و از بالای ساختمان آویزان میشود.

تمامی اموری که نیاز باشد برای نمای ساختمان انجام شود توسط فرد نماشوی و تجهیزات مخصوص انجام میشود. ممکن است نمای ساختمان نیاز به بازسازی داشته باشد. به طور مثال سنگ نمای ساختمان دچار ریزش شده باشد و کارفرما درخواست مرمت داده باشد. در این صورت مرمت ساختمان و یا پیچ و رولپلاک نمای ساختمان انجام میشود.

نوعی از تجهیزات که امروزه توسط بسیاری از تیم های نماشویی مانند تیم نماشویی در خیابان ولیعصر سپهر سپید مورد استفاده فراوانی دارد دستگاه واترجت میباشد. دستگاه واترجت در انواع نماهای سنگی و آجری به منظور حذف آلایندگی و جرم کاربرد دارد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us