برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 3 تير 1397 در ساعت 16 : 53 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شاید بتوانید به راحتی تمیزکاری محیط داخلی منزل را شخصا انجام دهید ولی مطمئنا نخواهید توانست تا تا نمای ساختمان را شستشو دهید. شستشوی نمای ساختمان علاوه بر اینکه نیازمند مواد شوینده و دستگاه های مخصوص میباشد، خطرات زیادی را نیز به همراه دارد. همین موضوع باعث شده تا شرکت هایی پدید بیایند که این کار را با تجهیزات مناسب و ایمن و با دستگاه های نماشویی انجام دهند.

از جمله شهرهایی که درخواست نماشویی در آن بسیار بالاست، تهران میباشد. البته طبیعیست چون شهر تهران از جمعیت و ساختمان های مسکونی و اداری بسیار بیشتری برخوردار است. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که نمای ساختمانتان آلوده و جرم بسته شده است و به دنبال یک شرکت نماشویی ساختمان هستید اولین کاری که میتوانید انجام دهید تماس با تیم نماشویی  سپهر سپید در دهکده المپیک میباشد. خدمات تیم نماشویی در دهکده المپیک تنها به تهران محدود نمیشود و آمادگی کامل دارد تا خدمات رسانی خود را به مناطق اطراف تهران نیز ارائه دهد. بهد از تماس با تیم نماشویی در دهکده المپیک، در محل حاضر خواهند شد و کارشناس مربوطه ارزیابی های لازم را انجام خواهد داد. پس از ارزیابی کارشناس و در صورت رضایت کارفرما از هزینه بر آورد شده، کار در تاریخ مقرر و توافق شده انجام میشود.

از مزیت های تیم نماشویی در دهکده المپیک را میتوان به نماشویی با طناب این شرکت دانست. با وجود اینکه روش نماشویی با داربست سالیان زیادیست که منسوخ شده است ولی هنوز بسیاری از شرکتها وجود دارند که از داربست برای این کار استفاده میکنند. روش نماشویی از طریق داربست باعث میشود تا روند کار بسیار سریعتر انجام شود و همین موضوع برای کارفرما بسیار مهم است.

گستردگی خدمات در تیم نماشویی در دهکده المپیک نیز یکی دیگر از مزایای این شرکت میباشد. خدمات این شرکت فقط به شستشوی نمای ساختمان محدود نمیشود و تنوع زیادی دارد. از دیگر خدمات تیم نماشویی در دهکده المپیک میتوان به پیچ و رولپلاک و همچنین ماسه شسته اشاره نمود. اگر سنگ نمای ساختمان لق و یا ریزش کرده باشد با روش پیچ و رولپلاک نمای ساختمان میتوان برای همیشه آنها را در جای خود ثابت کرد. لق بودن سنگ ساختمان باید جدی گرفته شود زیرا ممکن است خطرات جانی و مالی را برای رهگذران و همچنین اهالی ساختمان در پی داشته باشد. خدمات ماسه شسته نیز برای نماهای ماسه ای انجام میشود. خدمات ماسه شسته طرح و رنگ دار نیز بنا به درخواست کارفرما انجا میشود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us