برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 3 اسفند 1401 در ساعت 15 : 34 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

چرا نماشویی

مانند تمامی قسمت های یک ساختمان نمای ساختمان نیز پس از گذشت زمانی به دلیل قرارگیری در برابر انواع آلودگی دچار کثیفی می شود و نمای ساختمان زیبایی خود را از دست می دهد. بنابراین برای حفظ زیبایی نمای ساختمان باید نماشویی برای ساختمان انجام شود. علاوه بر اینکه شستشوی نمای ساختمان باعث زیبایی ساختمان می شود ولی از نظر فنی نیز نماشویی برای نمای ساختمان مورد نیاز می باشد زیرا باقی ماندن انواع آلودگی بر روی نمای ساختمان باعث می شود تا آلودگی بتدریج به داخل نمای ساختمان نفوذ کند و سنگ نمای ساختما دچار سستی و ریزش شود. بنابراین با انجام نماشویی ساختمان شما می توانید برای مدت استاندارد از طول عمر مفید ساختمان استفاده نمایید.

انتخاب شرکت نماشویی

استفاده از آخرین تکنولوژی ها و روش های استاندارد برای نماشویی ساختمان از مهم ترین وظایف یک شرکت نماشویی می باشد. از دیگر نکاتی که در نماشویی از اهمیت بالایی برخوردار می باشد برخورداری از نیروهای مجرب برای شستشوی نمای ساختمان می باشد. شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید با داشتن کارشناسانی مجرب ر این زمینه بهترین خدمات را در کلیه شهر ها بر اساس نوع نمای ساختمان و محل قرارگیری ساختمان ارائه می نماید. نماشویی در رشت از جمله خدماتی می باشد که توسط شرکت سپهر سپید ارائه می شود و چنانچه در رشت هستید و می خواهید از خدمات نماشویی این شرکت استفاده کنید باید با شماره های درج شده در این سایت تماس بگیرید تا مشاوره لازم را برای نماشویی در رشت دریافت نمایید.

سپردن نماشویی به افراد غیر متخصص ممنوع

شستشوی نمای ساختمان احتیاج به تخصص دارد و هر فردی نمی تواند ادعا کند که می تواند نماشویی ساختمان را برای شما انجام دهد. نوع نمای ساختمان و میزان آلودگی بر روی نمای ساختمان و محل قرار گیری نمای ساختمان از جمله مواردی است که باید در هنگام استفاده از مواد و ابزار برای نماشویی مورد توجه قرار بگیرد که این دانش تخصص را کارشناسان یک شرکت نماشویی دارند. یکی از دیگر دلایلی که باید از سپردن کار نماشویی ساختمان به افراد غیر حرفه ای جلوگیری نمایید این است که قبل از نماشویی باید نمای ساختمان توسط کارشناسان بررسی شود و در صورتی که مشکلی در نمای ساختمان وجود داشته باشد باید در ابتدا ترمیم شده و سپس اقدام به نماشویی ساختمان نمایید. در غیر این صورت آبو مواد شوینده به زیر نمای ساختمان نفوذ کرده و نمای ساختمان را سست کرده که می تواند بسیار خطرناک باشد و همچنین بازسازی نمای ساختمان بسیار پرهزینه بوده و شما باید برای ترمیم نمای ساختمان هزینه زیادی را بپردازید.

ولی یک شرکت نماشویی معتبر قبل از انجام نماشویی در صورتی که مشکلی در نمای ساختمان مشاهده نماید ابتدا اقدام به ترمیم نمای ساختمان با استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان کرده و پس از آب بندی و درزگیری اقدام به نماشویی می کند و به این ترتیب هیچ آب و یا رطوبتی به زیر نمای ساختمان نفوذ نمی کند. میزان خلوص مواد شوینده نیز بر اساس نوع شوینده و بر اساس نوع نمای ساختمان متفاوت می باشد و یک کارشناس حرفه ای از بهترین مواد با میزان خلوص مناسب برای نماشویی ساختمان استفاده می کند. همچنین از آنجا که در حال حاضر نماشویی با طناب بهترین روش برای نماشویی می باشد این کار باید توسط افرادی متخصص که راپل کاری بلد هستند انجام شود ولی انجام نماشویی با طناب توسط افراد غیر حرفه ای ممکن است خطراتی غیر قابل جبران را ایجاد نماید

5 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us