برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 25 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

پس از اینکه کار ساختن یک ساختمان به پایان می رسد نمای ساختمان به دلیل ریخته شدن انواع مصالح از جمله سیمان دچار نمایی ناپسند می شود. بهترین راه حل برای بازگرداندن زیبایی به نمای ساختمان شستشوی نمای ساختمان است.

یکی دیگر از مواردی که در آن احتیاج به نماشویی ساختمان پیدا می شود زمانی است که مدت زمانی از ساخت یک ساختمان گذشته باشد و نمای ساختمان در اثر انواع آلودگی ها دچار کثیفی می شود. آلودگی های طبیعی و یا صنعتی شکل ظاهری نامناسبی را برای ساختمان و برای شهر به وجود می آورند. یکی از شهرهایی که بر اثر آلودگی های محیطی و صنعتی نیازمند شستشوی نمای ساختمان می باشد شهر سمنان در نزدیکی تهران است که در صورتی که نیاز به نماشویی در سمنان دارید می توانید با شرکت سپهر سپید تماس گرفته و با کارشناسان ما مشورت نمایید.

آلودگی ها علاوه بر ایجاد مشکلات ظاهری که برای ساختمان به وجود می آورند مشکلات جدی تری را نیز برای نمای ساختمان ایجاد می کند. زیرا در صورتی که نماشویی در دوره های معینی بر اساس میزان آلودگی شهر صورت نگیرد و آلودگی برای مدت زیادی بر روی نما باقی بماند به تدریج به داخل سنگ نمای ساختمان رسوخ می کند و باعث خوردگی و خراب شدن نمای ساختمان و از دست رفتن استحکام نمای ساختمان می شود.

برای نماشویی در سمنان انواع مختلفی دستگاه مانند دستگاه سندپلاست، واتر جت و دیگر وسایل بر حسب نوع نمای ساختمان استفاده می شود. همچنین روش های مختلفی هم برای نماشویی ساختمان وجود دارد که به شکل کلی به نماشویی با طناب، نماشویی با داربست و نماشویی با کمربند محافظ تقسیم می شود. در کل می توان گفت کار نماشویی ساختمان یکی از سخت ترین کارهای دنیا به حساب می آید زیرا کسی که کار نماشویی  را انجام می دهد باید علاوه بر اینکه تخصص کافی را داشته باشد باید احتیاط های لازم را نیز در این زمینه انجام دهد.

نماشویی با طناب به دلیل محاسنی که دارد بیشتر مورد توجه قرار گرفته است زیرا در نماشویی با طناب دیگر نیازی به بستن داربست که مستلزم پرداخت هزینه و صرف زمان می باشد نیست و می توان به محض تصمیم گیری برای نماشویی، کار شستشوی نمای ساختمان را با رعایت نکات ایمنی آغاز نمود.

البته قبل از انجام نماشویی با طناب باید نمای ساختمان به خوبی بررسی شود تا در صورتی که سنگ نمای ساختمان دچار مشکل لق شدگی و از دست دادن استحکام شده باشد با استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان نمای ساختمان را ایمن شود. در غیر اینصورت در صورتی که نما استحکام خودش را از دست داده باشد و کار نماشویی برای آن انجام شود موجب مشکلات بیشتری در نمای ساختمان شود که به دلیل امکان سقوط سنگ ها می تواند خطر آفرین باشد و همچنین هزینه های زیادی را برای شما به همراه خواهد داشت.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us