برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 2 اسفند 1401 در ساعت 12 : 43 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی برای همه استان های ایران مورد نیاز می باشد. زیرا هر نوعی از آلودگی در هر منطقه ای  وجود دارد تا پس از گذشت مدت زمانی نمای ساختمان بر اثر آن کثیف و نا زیبا شود. شستشوی نمای ساختمان بهترین راه حل برای تمیز کردن نمای ساختمان می باشد. نماشویی در سیستان و بلوچستان بهترین راه برای از بین بردن انواع آلودگی ها بر روی نمای ساختمان می باشد. نماشویی ساختمان  علاوه بر اینکه نمای ساختمان و نمای شهری را آراسته می کند باعث می شود تا آلودگی ها بر اثر ماندگاری طولانی به داخل نمای ساختمان نفوذ نکرده و مانع از تخریب زود هنگام نمای ساختمان شود.

نماشویی به روش های مختلفی و با ابزار متنوعی انجام می شود. اینکه چه روشی برای نماشویی ساختمان انتخاب شود بسته به نوع نمای ساختمان و میزان و نوع آلودگی نمای ساختمان متفاوت می باشد همچنین طرز قرار گیری نمای ساختمان نیز برای استفاده از نماشویی با طناب و یا با داربست موثر می باشد. ولی نماشویی با طناب مناسب ترین راه برای شستشوی نمای ساختمان  می باشد. زیرا نیازی به بستن داربست بر روی نمای ساختمان نمی باشد و به این ترتیب کار با سرعت بیشتری آغاز می شود و به پایان می رسد و هزینه کمتری را نیز باید بابت نماشویی با طناب پرداخت نمایید.

نماشویی ساختمان را نباید به افراد غیر حرفه ای بسپارید بلکه باید برای انجام نماشویی  ساختمان به شرکت های معتبری مراجعه نمایید که بر اساس نوع نمای ساختمان بهترین مواد را مورد استفاده قرار دهند. همچنین بر اساس میزان آلودگی  باید میزان غلظت مشخصی از مواد شوینده مورد استفاده قرار بگیرد که افراد غیر حرفه ای معمولان میزان دقیق استفاده از مواد شوینده را نمی دانند و با استفاده از مواد نا مناسب برای نمای ساختمان و همچین استفاده از غلظت های نامناسب باعث خراب شدن و آسیب دیدن نمای ساختمان می شود که در این صورت شما باید برای ترمیم نمای ساختمان هزینه های زیادی بپردازید.

بنابراین سپردن کار نماشویی  به شرکت های معتبر نماشویی و کار در ارتفاع اولین کاری است که باید در هنگام تصمیم برای نماشویی انجام دهید تا نمای ساختمان بر اثر غیر حرفه ای بودن نماشور تخریب نشود. در ضمن نماشویی توسط افراد غیر حرفه ای امکان ایجاد خطراتی غیر قابل را نیز برای آن ها خواهد داشت که شرکت های نماشویی با استفاده ایمنی در استانداردهای تعیین شده نانع از ایجاد خطرات احتمالی برای فرد نماشور می شود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us