برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 22 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی در شهرها به دلیل وجود آلایندگی، بیشتر از سایر مناطق رواج دارد. در شهرها آلایندگی هایی از جمله دود خودروها، آلودگی هوا از مهمترین عوامل در آلودگی و نازیبا شدن نمای ساختمان هستند. همانطور که میدانید و در سطح شهری همانند تهران مشاهده میکنید اکثر نماهای ساختمان از سنگ های گوناگون و متنوعی ساخته شده اند.

سنگ ها بخصوص سنگ های رنگ روشن بیشتر از سایر متریال های به کار رفته در نما، آلودگی را بر روی خود نمایان میکنند. جرم هایی که بر روی سنگهای ساختمان ایجاد میشود به هیچ وجه از طریق شوینده های معمولی برطرف نمیشود.

ارتفاع ساختمان ها نیز به گونه ایست که نمیتوان بدون ابزار مخصوص  به نماشویی ساختمان دسترسی پیدا کرد. بهترین کار برای نماشویی در شرق تهران تماس با شرکت کار در ارتفاع سپهرسپید میباشد. هر جای تهران که باشید میتوانید با شرکت سپهر سپید تماس بگیرید تا بتوانید از خدمات آنها بهره مند شوید. به طور مثال اگر در شرق تهران ساکن هستید با شرکت نماشویی در شرق تهران تماس حاصل کنید.

نماشویی در شرق تهران و هر منطقه دیگر از تهران به صورت کاملا حرفه ای و با استفاده از تجهیزات روز و مدرن نماشویی، انجام خواهد شد. نماشویی با طناب از رایجترین روش هایی است که توسط یک شرکت نماشویی ساختمان انجام میشود. طناب های مخصوصی که در این رابطه کاربرد دارند راپل نامیده میشوند. طناب هایی مخصوص و محکم که فرد آموزش دیده از آن معلق میشود. طناب به قسمت محکم و مطمئن بالای ساختمان بسته میشود و سمت دیگر طناب به فرد متصل میشود. افراد آموزش دیده از بالا و با استفاده از امکاناتی همچون واتر جت و یا تی پلاستیکی اقدام به شستشوی نمای ساختمان میکنند. اگر نما از شیشه تشکیل شده باشد به احتمال زیاد شستشو نمای ساختمان از طریق تی پلاستیکی  ومواد شوینده انجام خواهد شد. در نماشویی ساختمان هایی که  نمای سنگی دارند و جرم بر روی آنها تشکیل شده است از واتر جت استفاده میشود.

واتر جت دستگاهی میباشد که فشار بالای آب را بر روی نما پمپاژ میکند و همین فشار بالا باعث میشود تا جرم بسته شده بر روی نما حذف شود.

استفاده از داربست نیز از دیگر روش های نماشویی میباشد ولی امروزه کمتر شرکتی وجود دارد که از روش داربست برای نماشویی استفاده کند. روش داربست تنها در مواردی کاربرد دارد که امکان استفاده از داربست وجود نداشته باشد. البته به منظور نماشویی در شرق تهران و میتوان گفت در بیشتر نقاط تهران به دلیل بافت مناسب شهری نیازی به استفاده از داربست نمیباشد و در بیشتر موارد نماشویی بدون داربست انجام می شود.

شرکت سپهر سپید که دارای سابقه درخشان و طولانی در زمینه نماشویی در شرق تهران میباشد و از مجهزو بروزترین تجهیزات و همچنین افراد مجرب بهره میبرد اولین گزینه در انتخاب شرکت نماشویی میباشد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us