برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان مانند دیگر قسمت های خانه که احتیاج به نظافت دارد باید در زمان های معینی مورد نماشویی قرار بگیرد. اهمیت نماشویی  به جز اینکه ساختمان شخصی و یا تجاری مربوط به هر شخص را پاکیزه می کد باعث می شود تا نمای شهری نیز زیبا و تمیز باشد. به دلیل وجود انواع آلودگی های شهری و طبیعی نمای ساختمان ها نسبت به قبل بیشتر کثیف می شوند که باید این آلودگی ها از روی ساختمان به وسیله نماشویی ساختمان زدوده شود.

با توجه به قرارگیری ساختمان در هر نقطه از شهر و یا هر استان ممکن است نیاز به نماشویی در فواصل مشخصی وجود داشته باشد. نماشویی ساختمان مزیت مهم دیگری هم دارد  و آن هم این است که پاک کردن انواع آلودگی از روی نمای ساختمان مانع از نفوذ آلودگی های اسیدی و صنعتی به زیر نمای ساختمان و در نتیجه تخریب نمای ساختمان می شود. بنابراین برای افزایش عمر نمای ساختمان و متحمل نشدن هزینه های مربوط به تعمیر و تعویض نمای ساختمان نیز احتیاج به شستشوی نمای ساختمان در فواصل مشخصی می باشد.

نماشویی در شهرک اکباتان تهران

شرکت سپهر سپید در کلیه مناطق ایران و تهران اقدام به نماشویی ساختمان می کند که شهرک اکباتان یکی از مناطق در تهران می باشد که شرکت سپهر سپید اقدام به ارائه خدمات نماشویی در آن منطقه می نماید. در این منطقه برای نماشویی ساختمان بیشتر از نماشویی با طناب استفاده می شود زیرا در نماشویی با طناب دیگر نیازی به بسته شدن داربست بر روی ساختمان نمی باشد و به این ترتیب با نماشویی ساختمان هیچگونه سد معبری برای عابرین نیز ایجا نمی شود و دیگر نیاز به صرف زمان برای بستن داربست بر روی نمای ساختمان نمی باشد. بنابراین استفاده از نماشویی با طناب باعث شده بسیاری از شرکت ها و کارفرمایان این روش را به نماشویی با استفاده ا داربست ترجیح دهند. کسی که کار نماشویی با طناب را انجام می دهد باید راپل کار باشد تا با آویزان شدن از طناب البته با رعایت تمامی اصول ایمنی بتواند شستشوی نمای ساختمان را انجام دهد.

بررسی های لازم قبل از انجام شستشوی نمای ساختمان

شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید قبل از اقدام به نماشویی ساختمان نمای ساختمان را بررسی می کند و در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در نمای ساختمان اقدام به حل آ مشکل می کند زیرا در صورتی که نمای ساختمان دچار ترک خوردگی و یا ریختگی شده باشد و مواد نماشویی براساس شستشوی نمای ساختمان مورد استفاده قرار بگیرد، مواد رفته رفته به زیر نمای ساختمان نفوذ می کند و به این ترتیب نمای ساختمان سست می شود و می تواند خطرات زیادی را برای ساکنین و عابرین ساختمان ایجاد نماید. در ورت مشاهده ترک هایی بر روی نمای سنگی ابتدا باید پیچ و رولپلاک نمای ساختمان برای ساختمان انجام شود به شکلی که امکان نفوذ آب به داخل نمای ساختمان اصلا وجود نداشته باشد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us