برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 25 بهمن 1401 در ساعت 23 : 1 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

همانطور که از نام نماشویی پیداست، شستشوی نمای ساختمان که بر اثر عوامل مختلف همچون دود خودروها، باران و برف و مصالح ساختمانی آلوده شده است از طریق وسایل مخصوص نماشویی و همچنین افرا متخصص در این حرفه انجام میشود. نماشویی در غرب تهران که از کلان شهرها محسوب میشود کاربرد فراوانی دارد.

نماشویی در غرب تهران بوسیله شرکت سپهر سپید ، متخصص در زمینه نماشویی و با بهترین کیفیت انجام میشود.

نماشویی با طناب که امروزه کاربرد فراوانی در شستشوی نمای ساختمان دارد از طریق طناب مخصوصی که راپل نام دارد اجرا می گردد. به طور کلی نماشویی از دو طریق نماشویی با داربست و نماشویی با طناب انجام میشود. نماشویی با داربست امروزه به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد و جای خود را به نماشویی با طناب داده است. فقط در صورتی از نماشویی با داربست ااستفاده می شود که امکان استفاده از طناب در ساختمان وجود نداشته باشد.

نماشویی در غرب تهران به دلیل شرایط مناسب ساختمان ها و امکان استفاده از طناب در شستشوی نمای ساختمان از کاربرد بالایی برخوردار است. نماشویی با طناب مزیت های زیادی را نسبت به روش نماشویی با داربست دارد. در نماشویی با داربست ابتدا باید داربست ها نصب شده و سپس کارگران مشغول شستشوی نما شوند. نصب داربست به تنهایی به زمان زیادی نیاز دارد و میتوان گفت حداقل یک روز کامل برای این کار صرف میشود.

نماشویی بدون داربست هزینه کمتری نسبت به نماشویی با داربست دارد و همین موضوع برای کارفرما یک مزیت محسوب میشود. نماشویی با طناب از چند روش مختلف انجام میشود. نماشویی با واترجت که از طریق فشار قوی آب و با دستگاه واتر جت انجام میشود برای نمای سنگی و همچنین سرامیکی کاربرد دارد و میتواند به راحتی آلودگی های موجود بر روی نماهای سنگ و سرامیکی را از بین ببرد.

نماشویی با واتر سند بلاست که مناسب برای نماهای سیمانی میباشد و از طریق آب انجام میشود. نماهای آجری و همچنین لوله ها نیز از طریق این روش شسته میشوند. آب به همراه ریز دانه با فشار بر روی این نوع نماها پاشیده میشود و رنگ یا هرگونه آلودگی را ازسطح آن از بین میبرد. نماهای شیشه و کامپوزیت توسط ابر و طی نماشویی شده و فرد نماشوی با معلق شدن از طناب از بالا تا پایین به نماشویی میپردازد. تمامی روش ها و تجهیزات نام برده شده در نماشویی در غرب تهران به دلیل وجود نماهای گوناگون مورداستفاده فراوانی دارند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us