برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 12 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

همان طور  که داخل ساختمان نیاز به نظافت و نگهداری دارد نمای ساختمان نیز باید نگهداری شود و نظافت برای آن انجام شود تا در طول زمان دچار خرابی و کثیفی  نشود.  کثیفی نمای ساختمان علاوه بر اینکه چهره زشتی  در ذهن بیننده باقی می گذارد بر اثر باقی ماندن آلودگی دچار  خرابی نیز می شود زیرا بسیار از آلودگی  ها بر اثر بارش باران های اسیدی و یا باقی ماندن آلودگی های صنعتی ایجاد می شوند و در صورتی که برای مدت زیادی بر روی ساختمان باقی بمانند به داخل نمای ساختمان نفوذ کرده و باعث تخریب نمای ساختمان می شود.

بنابراین بهترین راه برای پاکیزه کردن نمای ساختمان و از بین بردن این آلودگی ها استفاده از خدمات نماشویی می باشد. نماشویی ساختمان  باعث حذف انواع آلودگی بر روی نمای ساختمان می شود و نمای ساختمان را آراسته می کند. البته شستشوی نمای ساختمان  فقط برای آلودگی بر اثر آلودگی های طبیعی و صنعتی بر اثر گذشت زمان مورد استفاده نمی گیرد بلکه پس از ساخته شدن ساختمان و ریزش مصالح بر روی ساختمان نیز برای از بین بردن این آلودگی ها نیاز به استفاده از خدمات نماشویی ساختمان می باشد.

شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید جهت رضایت مشتریان در کل ایران اقدام به ارائه خدمات نماشویی ساختمان به روش های مناسب کرده است. یکی از استان هایی که خدمات نماشویی  ساختمان برای آنجام می شود استان فارس می باشد. برای استفاده از خدمات نماشویی در فارس می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان ما در اسرع وقت برای بررسی نمای ساختمان و بررسی وسایل لازم برای نماشویی ساختمان و همچنین برای بررسی قیمت نماشویی  ساختمان به محل ساختمان شما مراجعه نماید.

انتخاب روش نماشویی برای ساختمان

به دو روش می توان شستشوی نمای ساختمان را انجام داد یکی نماشوی با طناب و دیگری نماشویی با داربست می باشد که بر حسب محل قرار گیری ساختمان و بر اساس نظر کارفرما می توان یکی از این دو روش را برای نماشویی انتخاب کرد. البته در حال حاضر نماشویی با طناب  از استقبال بیشتری برخوردار شده است و این به دلیل سرعت بالای کار  هزینه کمتر نماشوی با طناب نسبت به روش داربست می باشد که البته نماشویی با طناب با رعایت ایمنی بالا توسط اسن شرکت انجام می شود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us