برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 3 اسفند 1401 در ساعت 16 : 16 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

امروزه با توجه به ساخته شدن انواع ساختمان های کوتاه و بلند در شهرها، با انواع مختلف نمای ساختمان، نیاز به نماشویی به منظور آراستگی و زیبایی ساختمان کاملاً مشهود است. از آن جا که ساختمان ها در برابر انواع آلودگی های جوی و صنعتی قرار می گیرند و نمای ناخوشایندی برای ساختمان و فضای شهری به وجود می آورند بنابراین نیاز است تا نمای ساختمان در فواصل معینی مورد شستشو قرار بگیرد؛ به خصوص احتیاج به نماشویی ساختمان در شهرهای بزرگ تبدیل به یک نیاز شده است که انجام آن باید توسط افراد تخصص صورت گیرد.

 انجام نماشویی علاوه بر اینکه برای زیبایی ساختمان مورد نیاز می باشد باعث سلامت و ماندگاری بیشتر نمای ساختمان نیز می شود زیرا بارش باران های اسیدی که در آن ها مقادیری از اکسید نیتروزن، اکسید سولفور، اسید کربنیک، اسید نیتریک و بسیاری دیگر از مواد شیمیایی وجود دارد می تواند در صورت ماندگاری بر روی نمای ساختمان به تدریج به نمای ساختمان نفوذ کرده و باعث تخریب نما شود. بنابراین نماشویی ساختمان در فواصل معین به غیر از ایجاد زیبایی، عمر و دوام نمای ساختمان را نیز تا اندازه قابل توجهی افزایش می دهد.

شستشوی نمای ساختمان با وسایل و مواد مختلفی انجام می شود که نوع آن بستگی به این دارد که نمای ساختمان از چه موادی ساخته شده است و میزان آلودگی چقدر است و نوع آلودگی چیست. که اطلاع از همه این ها با مراجعه کارشناسان شستشوی نمای ساختمان به محل ساختمان قابل بررسی می باشد.

یکی از شهرهای بزرگ که علاوه بر آلودگی های طبیعی دارای آلودگی های صنعتی بسیاری می باشد شهر قزوین است. در صورتی که ساختمان شما در شهر قزوین قرار دارد و نیاز به نماشویی ساختمان دارید می توانید با شماره های درج شده در سایت شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید تماس بگیرید تا کار شناسان ما راهنمایی های لازم را برای نماشویی ساختمان به شما ارائه دهند. نماشویی در قزوین می تواند  به دو روش نماشویی با طناب و نماشویی با داربست انجام شود ولی با توجه به مشکلاتی که در نماشویی با داربست وجود دارد و همچنین افزایش هزینه ها در این روش استفاده از نماشویی با طناب مناسب تر بوده که تیم سپهر سپید با داشتن تجربه و تخصص کافی در این زمینه به خوبی از عهده این کار بر آمده اند.

در نماشویی با طناب احتیاجی به بستن داربست نمی باشد و به همین دلیل ار شستشوی نمای ساختمان با سرعت بیشتری انجام می شود و همچنین شما بابت نماشویی ساختمان هزینه کمتری پرداخت خواهید کرد.

برای گرفتن اطلاعات بیشتر برای انجام کار نماشویی در قزوین می توانید با شماره های موجود در سایت شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید تماس حاصل فرمایید

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us