برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 13 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان ها به دلیل اینکه در فضای آزاد قرار دارند به دلایل مختلفی دچار آلودگی می شوند. آلودگی در شهرها بر اساس نوع آلودگی متفاوت می باشد. برای مثال در شهرهای صنعتی که دارای کارخانه های زیادی می باشند نوع آلودگی متفاوت می باشد بنابراین نوع نماشویی ساختمان  بر اساس نوع آلودگی متفاوت است. شستشوی نمای ساختمان علاوه بر اینکه باعث می شود تا زیبایی نمای ساختمان حفظ شود باعث می شود تا فضای شهری نیز تمیز و آراسته باشد.

نماشویی ساختمان بر اساس نوع نمایی که در آن استفاده شده متفاوت می باشد. بنابراین نماشویی باید توسط کارشناسان کارشناسی شود و سپس اقدام به نماشویی ساختمان نمایند در غیر این صورت نمای ساختمان آسیب خواهد دید و به غیر از این که برای ساختمان مفید نخواهد بود به نمای ساختمان آسیب های جدی نیز وارد می نماید. همچنین میزان خلوص مواد شوینده نیز از جمله مواردی می باشد که باید در باره نماشویی ساختمان رعایت شود.

افزایش عمر ساختمان با استفاده از نماشویی ساختمان

یکی از بزرگ ترین محاسن نماشویی ساختمان این است که با نماشویی باعث می شوید تا عمر نمای ساختمان زیاد شود زیرا آلودگی هایی که بر روی نمای ساختمان قرار گرفته اند باعث می شود تا رفته رفته به  نمای ساختمان نفوذ کرده و نمای ساختمان را تخریب نماید. در صورتی که با استفاده از خدمات نماشویی می توانید مانع از چنین تخریبی شوید. بنابراین با نماشویی در فواصل معینی می توانید مانع از ایجاد چنین آسیب هایی به نمای ساختمان شوید. به خصوص برای شهر هایی که دارای آلودگی های صنعتی می باشند استفاده از خدمات نماشویی در فواصل کمتر ضروری می باشد.

شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید با ارائه کلیه خدمات کار در ارتفاع از جمله نماشویی در همه شهر ها خدمات ارائه می دهد. نماشویی در قشم یکی از خدماتی است که توسط این شرکت انجام می شود. بنابراین چنانچه در این شهر هستید و ساختمان شما نیاز به نماشویی دارد می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و مشاوره دریافت نمایید. مشاوران شرکت به محل ساختمان شما مراجعه می نمایند و بر حسب نوع نمای ساختمان و میزان و نوع آلودگی بهترین روش را برای نماشویی انتخاب می کنند.

نماشویی با طناب  و نماشویی با داربست از انواع روش های دسترسی به نمای ساختمان در ارتفاع بالا می باشد ولی نماشویی با طناب با در نظر گرفتن شرایط بهترین روش برای شستشوی نمای ساختمان  می باشد. در این روش طنابی را به بالاترین نقطه ساختمان  با رعایت نکات ایمنی متصل می شود و فرد نماشور با استفاده از آن شروع به کار نماشویی از بالاترین نقطه ساختمان می نماید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us