برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 14 : 1 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی سهم بسیار زیادی در زیبایی ظاهری ساختمان دارد. از نظر کارشناسان این حوزه هر چه نمای ساختمان تمیز تر باشد، آن ساختمان جذاب تر خواهد بود. آلودگی بیش از حد هوا و همچنین باران های اسیدی باعث میشوند تا نمای ساختمان به حدی آلوده شود که در بسیاری موارد این آلودگی به سختی از سطح نما تمیز میشود.

در نماشویی ساختمان اگربه موقع عمل نشود ممکن است آلودگی به حدی در بافت نما نفوذ کند که مواد اسیدی بافت سطح آن را مورد سایش قرار دهد. در نماشویی ساختمان باید به صورت دوره ای عمل شود تا باران و موارد اسیدی نتوانند در بافت نما نفوذ کنند.

در شستشوی نمای ساختمان باید نسبت به نوع متریال از مواد مناسب استفاده نمود. نمیتوان هر مواد شوینده و دستگاهی را برای نماشویی استفاده کرد. در حقیقت هر مواد شوینده ای قادر به حذف جرم و آلودگی از سطح نمای ساختمان نمیباشد. به طور مثال نمیتوان با مواد شوینده و تی نمای ساختمان های آجری و سنگی را مورد شستشو قرار داد. از تی  و مواد شوینده فقط در نمای شیشه ای میتوان استفاده نمود. در نمای سنگی  و‌آجری تنها کاری که میتوان انجام داد استفاده از دستگاه واترجت و یا در صورت لزوم سندبلاست میباشد.

تیم نماشویی در قلهک سپهرسپید که یکی از تیم های باتجربه در شستشوی نمای ساختمان است در ادامه نکات بسیار مهمی را در زمینه نماشویی در اختیار شما قرار خواهد داد تا قبل از هر اقدامی آگاهی  و اطلاعات کافی داشته باشید. یکی از نکات بسیار مهمی که تیم نماشویی در قلهک بر روی آن تاکید دارد نماشویی در شرایط جوی مناسب میباشد. سعی کنید برای نماشویی ساختمان زمانی اقدام کنید که شرایط جوی مناسب باشد. باد و مناسب نبودن شرایط جوی باعث میشود تا کار شستشوی نمای ساختمان به خوبی انجام نشود و کیفیت لازم را نداشته باشد. هوای آرام و بدون وزش بلد باعث میشود تا تمرکز افراد نماشوی بیشتر باشد و با دقت بالایی کار خود را انجام دهند.

توصیه تیم نماشویی در قلهک به افرادی که ساختمان آنها نمای سنگی و یا آجری دارد این است که اگر سنگ و یا آجر نمای ساختمان آنها لق شده و یا در مواردی ریزش داشته، بهتر است تا از خدمات پیچ و رولپلاک کردن نما نیز استفاده کنند. پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان باعث میشود تا سنگ در جای خود محکم شود و دیگر هیچ وقت ریزش نکند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us