برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در حال حاضر با افزایش گرد و غبار و انواع آلاینده ها و بارش باران های اسیدی، نمای ساختمان پس از گذشت مدتی از زمان ساخت آن دچار آلودگی و جرم می شود و نمای زشتی را برای ساختمان و فضای شهری به وجود می آورد. بهترین راه برای خلاص شدن از این نوع آلودگی ها، شستشوی نمای ساختمان توسط شرکت های نماشویی با تجربه و متخصص می باشد.

 یکی دیگر از عواملی که باعث می شود نیاز به نماشویی ساختمان پیدا شود این است که باقی ماندن انواع آلودگی بر روی نمای ساختمان به مدت طولانی باعث می شود تا با نفوذ آلودگی ها به داخل نمای ساختمان از استحکام نمای ساختمان به تدریج کاسته شود و شما متحمل خطرها و هزینه های بسیار زیادی بر اثر سقوط قطعاتی از نمای ساختمان شوید بنابراین بهترین کار استفاده از خدمات نماشویی ساختمان در دوره های منظمی می باشد تا از خطرات احتمالی با کمترین هزینه جلوگیری نمایید.

برای نماشویی ساختمان دو روش وجود دارد یکی نماشویی با طناب و دیگری نماشویی با داربست. نماشویی با طناب برای ساختمان های بلند و یا ساختمان هایی که امکان داربست برای آن ها وجود ندارد انجام می شود. ولی در کل امروزه با توجه به مزایای نماشویی با طناب ، این روش از استقبال بیشتری برخوردار شده است که یکی از آن ها عدم نیاز به بستن داربست بر روی ساختمان و هزینه کمتر نماشویی با طناب نسبت به نماشویی با داربست و مدت زمان کمتر انجام کار با این روش می باشد.

امروزه با توجه به انواع نمای ساختمان از روش های مختلفی برای شستشوی نمای ساختمان استفاده می شود برای مثال روش نماشویی که برای ساختمان با نمای کامپوزیتی استفاده می شود با روش نماشویی ساختمان برای نمای سنگی و یا سیمانی ساختمان متفاوت می باشد و به همین جهت برای نماشویی هر کدام از انواع نمای ساختمان از انواع مختلف تجهیزات استفاده می شود.

 شرکت کار در ارتفاع سپهرسپید با داشتن تیمی مجرب در همه استان ها اقدام به انجام شستشوی نمای ساختمان با بهترین کیفیت و تجهیزات نموده است. برای انجام نماشویی در قم می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید با مراجعه به ساختمان شما بررسی های لازم را درباره نوع نمای ساختمان شما و بهترین روش انجام کار نماشویی در قم انجام دهند.

نماشویی به عنوان یکی از انواع کار در ارتفاع، یکی از سخت ترین کارهای دنیا است بنابراین رعایت نکات ایمنی از مهم ترین مسائلی می باشد که باید در نماشویی ساختمان مورد توجه قرار بگیرد تا از بروز خطرات جدی جلوگیری شود. نماشویی در قم به وسیله تجهیزاتی مانند واترجت و سند پلاست و موادی ساینده مثل سیلیس انجام می شود که البته این مواد بر حسب نوع نمای ساختمان و میزان آلودگی ها دارای درجه بندی های مختلف می باشند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us