برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 25 بهمن 1401 در ساعت 23 : 7 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی سهم بسیار زیادی در زیبایی بخشی به ساختمان دارد. امروزه آنقدر آلودگی های محیطی در شهرها به خصوص در شهر تهران زیاد  شده است که نمای ساختمان در عرض مدت کوتاهی کثیف میشود و باید مورد شستشو قرار گیرد. همین موضوع کثیف شدن مکرر نما باعث شده تا شرکت هایی با عنوان شرکت های نماشویی پدید آیند. شرکت های نماشویی در واقع به طور تخصصی هر نوع نمایی را شستشو میدهند. نحوه دسترسی به نما و همچنین ابزارهایی که برای این کار مورد استفاده قرار میگیرند کاملا تخصصی و حرفه ای میباشند. البته مهمتر از همه این موارد، افرادی میباشند که شستشوی نمای ساختمان را انجام میدهند.  افرادی که برای این کار در این شرکت ها استخدام میشوند ابتدا اموزش های لازم را در این زمینه میبینند و یا ممکن است از ابتدا افراد آموزش دیده استخدام شوند.

اما نکاتی در انتخاب شرکت های شستشوی نمای ساختمان وجود دارد که بسیار مهم هستند. یک شرکت نماشویی مانند شرکت نماشویی در قیطریه باید کار را در موعدد مقرر شروع و تمام کند. بسیاری از شرکت های نماشویی وجود دارند که شروع کار و همچنبن فرایند انجام کار را طولانی میکنند که همین موضوع نارضایتی مشتری را در پی دارد. شرکت نماشویی در قیطریه طبق زمانبندی توافق شده با مشتری کار را آغاز و همچنین به پایان خواهد رساند و تا کنون نیز تمامی پروژه های خود را در تاریخ مقرر شروع و به اتمام رسانده است.

استفاده از روش های نوین نماشویی یکی از نکات بسیار مهمی است که یک شرکت نماشویی ساختمان باید از آن بهره مند باشد. تیم نماشویی در قیطریه سپهر سپید از جمله شرکت هایی است که از مدرن ترین تجهیزات بهره میبرد و نماهای گوناگون را با دستگاه های مختلفی شستشو میدهد. این شرکت دستگاه هایی همچون سند بلاست و واتر جت را برای نماهای آجری و سنگی استفاده میکند که میتوانند جرم روی ساختمان را به راحتی حذف کند.

نحوه دسترسی به نما نیز باید از مدرن ترین روش ها باشد. از جمله روش های مدرنی که برای دسترسی به نمای ساختمان استفاده میشود نماشویی با طناب  یا راپل میباشد. روش های قدیمی مانند داربست دیگر منسوخ شده اند و در موارد معدودی مورد استفاده قرار میگیرند. شرکت نماشویی در قیطریه نیز از طناب به عنوان روش دسترسی به نما استفاده میکند و همین موضوع باعث شده تا روند شستشو در کمترین زمان انجام شود.

هر قیمت پیشنهادی را برای شستشوی نمای ساختمان قبول نکنید. امروزه برخی شرکت ها قیمت هایی را ارئه میدهند که منصفانه نیستند. برای پی بردن به قیمت مناسب ابتدا بین چندین شرکت نماشویی مقایسه ای از لحاظ قیمت انجام دهید تا بهترین قیمت مشخص شود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us