برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 2 اسفند 1401 در ساعت 12 : 36 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای یک ساختمان از هر جنسی که باشد پس از مدتی دچار انواع آلودگی ها می شود. انواع آلودگی بر اساس اینکه ساختمان در کجا قرار گرفته است متفاوت می باشد برای مثال آلودگی ساختمانی که در منطقه ای ساحلی قرار گرفته است با نوع آلودگی نمایی که در محیط کویری قرار گرفته است متفاوت می باشد.  به همین دلیل برای شهرهای و مناطق مختلف باید از روش های مناسب نماشویی استفاده شود که علاوه بر اینکه آلودگی ها را از بین می برد برای منطقه و نوع نمای ساختمان نیز مناسب باشد.

دلیل نیاز به نماشویی

نماشویی برای ساختمان ها بسیار لازم است و این فقط برای زیبایی نمای ساختمان نیست بلکه ماندگاری انواع آلودگی بر روی نمای ساختمان باعث می شود تا نمای ساختمان رفته رفته سست شود زیرا آلودگی بر اثر گذشت زمان به داخل نمای ساختمان وارد می شود و نمای ساختمان را سست می کند. به خصوص آلودگی هایی که بر اثر آلودگی کارخانه  ها و ماشین ها و بارش باران های اسیدی بر روی نمای ساختمان ایجاد می شود می تواند بسیار مخرب باشد. یکی از شهرهایی که خدمات نماشویی توسط شرکت سپهر سپید در آن ارائه می شود لرستان می باشد که می توانید برای نماشویی در لرستان با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

روش های نماشویی

نماشویی ساختمان می تواند به صورت دستی انجام شود و یا می تواند با واترجت انجام شود به هر حال شستشوی نمای ساختمان بر اساس نوع ساختمان بسیار متفاوت می باشد. برای مثال نماشویی  برای ساختمانی با نمای کامپوزیت با نماشویی ساختمان سیمانی و یا سنگی کاملاً از هم متفاوت می باشد.

نماشویی ساختمان به دو شکل نماشویی با طناب و یا نماشویی با داربست انجام می شود که در این بین نماشویی با طناب بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ولی شخصی که کار نماشویی با طناب را انجام می دهد باید راپل کار باشد تا بتواند با طناب کار نماشویی ساختمان را انجام دهد. در نماشویی با طناب، طناب به بالاترین نقطه ساختمان با رعایت اصول ایمنی بسته می شود و فرد راپل کار از بالاترین نقطه ساختمان شروع به نماشویی می کند و تا پایین کار شستشوی نمای ساختمان را انجام می دهد. متخصصان نماشویی با طناب پس از شستشوی نمای ساختمان با نمای شیشه ای نمای شسته شده را به خوبی خشک می کنند تا لکه  های آب بر روی نمای ساختمان باقی نماند.

بررسی های لازم قبل نماشویی ساختمان

قبل از نماشویی ساختمان باید نمای ساختمان از نظر استحکام به دقت بررسی شود تا اگر نمای ساختمان استحکام کافی را نداشته باشد نماشویی بعد از ترمیم نمای ساختمان انجام شود. در صورتی که بدون توجه به وضعیت نمای ساختمان نماشویی انجام شود می تواند باعث خرابی و سست شدن نمای ساختمان شود و خطرات و هزینه های زیادی را به بار می آورد. اگر نما سنگی باشد بهتر و سنگ ها استحکام خود را از دست داده باشند باید پیچ و رولپلاک نملی ساختمان قبل از نماشویی ساختمان انجام شود و پس از درزگیری دقیق عملیات شستشوی نمای ساختمان انجام شود.

قیمت نماشویی ساختمان

قیمت نماشویی ساختمان نیز بر اساس اینکه پیچ و رولپلاک برای ساختمان مورد نیاز می باشد یا خیر متغیر می باشد. همچنین قیمت نماشویی بر اساس متراژ و ارتفاع ساختمان نیز متغیر می باشد که کارشناسان شرکت نماشویی سپهرسپید با مراجعه به محل ساختمان شما و بررسی های لازم هزینه نماشویی را به شما اعلام می کنند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us