برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 19 اسفند 1396 در ساعت 14 : 54 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مرکز شهر تهران جز آلوده ترین نقاط شهر تهران می باشد و دلیل آن نیز متمرکز بودن بخش های اداری و فروشگاهی در این بخش می باشد از این رو نماشویی در مرکز تهران بسیار مهم و حائز اهمیت است. در تمام طول روز افرادی که در این منطقه صاحب کسب و کاری هستند برای رسیدن به محل کسب خود از وسایل نقلیه مختلفی استفاده میکنند که همین امر موجب آلودگی هوا خدهد شد. از طرفی دیگر مردم سایر نقاط تهران به قصد خرید و تامین مایحتاج مورد نیاز خود به این منطقه مراجعه مینمایند به همین جهت است که این نقطه از تهران آلوده ترین منطقه تهران به همین دلیل نام گزاری شده است.هر جایی که آلودگی زیاد باشد، شستشوی نمای ساختمان لازم و ضروری است.

با توجه شرایطی که این محیط از آن بهره میبرد میتوان این انتظار را داشت که در این منطقه به دلیل آلودگی بیش از حد هوا نماهای ساختمان نیز از این آلودگی در امان نبوده و رفته رفته ذرات این آلودگی بر روی نمای ساختمان های موجود در این منطقه نشست کرده و زیبایی ظاهری نمای ساختمان را از بین ببرد.

بسیاری از مالکین ساختمان از این اتفاق ناراضی بوده و مایلند تا در هر شرایطی نمای ساختمانی زیبا را از ساختمان خود شاهد باشند. به این دسته از افراد پیشنهاد میکنیم تا از خدمات نماشویی در مرکز تهران بهره مند شوند و با صرف هزینه ای مناسب اقدام به نماشویی ساختمان خود نمایند. به این صورت تیمی حرفه ای از افراد خبره در امر نماشویی به ساختمان شما مراجعه نموده و پس از بررسی جنس و نوع سنگ به کار برده شده در نمای ساختمان شما و همچنین میزان آلودگی موجود بر روی سطح نما از روند و طریقه انجام نماشویی و هم چنین قیمت نماشویی شما را مطلع می سازند تا پس از عقد قرارداد نسبت به نماشویی ساختمان شما اقدامات لازمه صورت گیرد.

در صورتی که نمای شما آلودگی کمی به خود گرفته باشد نماشویی راحت تر بوده و تنها به وسیله ی آب با فشار بالا انجام میشود و هرچه میزان آلودگی بیشتر باشد از مواد شوینده قوی تری مانند سیلیس برای از بین بردن لایه های انباشته شده آلودگی از روی نمای ساختمان استفاده میشود تا نتیجه مطلوب تری برای شما به ارمغان آورده شود. نماشویی با طناب یکی از بهترین و کاربردی ترین روش ها برای نماشویی در مرکز تهران می باشد.

در صورتی که مایلید تا از خدمات نماشویی بدون داربست و نماشویی در مرکز تهران بهره مند شوید به شما پیشنهاد میکنیم تا قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما در کار در ارتفاع سپهر سپید تماس بگیرید و از شرایط مربوط به خدمات نماشویی در مرکز تهران اطلاعات مناسبی دریافت نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us