برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 1 فروردین 1402 در ساعت 17 : 46 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شستشوی نما در تهران سخت نیست !

مرکز شهر تهران جز آلوده ترین نقاط شهر تهران می باشد و علت آن هم متمرکز بودن بخش های اداری و فروشگاهی در این بخش می باشد.

از این رو نماشویی در تهران بسیار مهم و حائز اهمیت است. در تمام طول روز افرادی که در این منطقه صاحب کسب و کاری هستند برای رسیدن به محل کسب خود از وسایل نقلیه مختلفی استفاده میکنند که همین امر موجب آلودگی هوا خواهد شد.

از طرفی دیگر مردم سایر نقاط تهران به قصد خرید و تامین مایحتاج مورد نیاز خود به این منطقه مراجعه مینمایند به همین جهت است که این نقطه از تهران آلوده ترین منطقه تهران به همین دلیل نام گزاری شده است.هر جایی که آلودگی زیاد باشد، شستشوی نمای ساختمان لازم و ضروری است.

با توجه شرایطی که این محیط از آن بهره میبرد میتوان این انتظار را داشت که در این منطقه به دلیل آلودگی بیش از حد هوا نماهای ساختمان نیز از این آلودگی در امان نبوده و رفته رفته ذرات این آلودگی بر روی نمای ساختمان های موجود در این منطقه نشست کرده و زیبایی ظاهری نمای ساختمان را از بین ببرد.

بسیاری از مالکین ساختمان از این اتفاق ناراضی بوده و مایلند تا در هر شرایطی نمای ساختمانی زیبا را از ساختمان خود شاهد باشند. به این دسته از افراد پیشنهاد میکنیم تا از خدمات نماشویی در مرکز تهران بهره مند شوند و با صرف هزینه ای مناسب اقدام به نماشویی ساختمان خود نمایند. به این صورت تیمی حرفه ای از افراد خبره در امر نماشویی به ساختمان شما مراجعه نموده و پس از بررسی جنس و نوع سنگ به کار برده شده در نمای ساختمان شما و همچنین میزان آلودگی موجود بر روی سطح نما از روند و طریقه انجام نماشویی و هم چنین قیمت نماشویی شما را مطلع می سازند تا پس از عقد قرارداد نسبت به نماشویی ساختمان شما اقدامات لازمه صورت گیرد.

در صورتی که نمای شما آلودگی کمی به خود گرفته باشد نماشویی راحت تر بوده و تنها به وسیله ی آب با فشار بالا انجام میشود و هرچه میزان آلودگی بیشتر باشد از مواد شوینده قوی تری مانند سیلیس برای از بین بردن لایه های انباشته شده آلودگی از روی نمای ساختمان استفاده میشود تا نتیجه مطلوب تری برای شما به ارمغان آورده شود. نماشویی با طناب یکی از بهترین و کاربردی ترین روش ها برای نماشویی در مرکز تهران می باشد.

حتما تابحال در ساختمان های مختلف مسکونی و اداری مشاهده نموده اید که افرادی با آویزان شدن از طناب،‌ نمای ساختمان را شستشو میدهند. به این افراد نماشور میگویند که در این زمینه آموزش های لازم را دیده اند و از تخصص بالایی نیز برخوردار هستند. این افراد یک تیم میباشند که برای شرکت نماشویی ساختمان کار میکنند. شرکت های نماشویی زیادی  در شهرهای مختلف و بخصوص شهر تهران وجود دارد که میتوانند شستشوی نمای ساختمان را در هر منطقه ای که باشید انجام دهند.تیم نماشویی در مرکز تهران از جمله این شرکت هاست که میتواند نماشویی ساختمان های محدوده مرکز تهران و همچنین تمامی نقاط تهران را به صورت کاملا حرفه ای انجام دهد. تیم نماشویی در مرکز تهران به شما پیشنهاد میکند تا قبل از تماس با هر شرکتی ابتدا با تیم پشتیبانی این شرکت تماس حاصل کنید. تیم نماشویی در مرکز تهران خدمات زیادی را در زمینه نماشویی انجام میدهد که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد:تیم نماشویی در مرکز تهران هر نوع نمایی را از قبیل سنگی، آجری، شیشه ای، کامپوزیت و دیگر نماها را با بهترین کیفیت و بدون اینکه کوچکترین آسیبی به سطح نما وارد شود شستشو میدهد.

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%20%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%86%20copy.jpg

استفاده از مواد مناسب برای شستشوی نمای ساختمان در انواع مختلف

موادی که برای نماشویی ساختمان استفاده می شود یکسان نیست و ممکن است برخی ار انواع مواد شستشوی نمای ساختمان با نوع نمای متفاوت به دیگری آسیب برساند بنابراین یکی از مهم ترین نکاتی که باید در نماشویی مورد توجه قرار بگیرد انتخاب نوع ماده ای است که نمای ساختمان را با آن شستشو می دهید.

رعایت ایمنی در شستشوی نمای ساختمان

کسی که کار نماشویی ساختمان را انجام می دهد باید از ایمنی کافی در حین انجام کار برخوردار باشد. اگر نماشویی با طناب انجام می شود باید از وسایلی برای نماشویی با طناب استفاده شود که دارای از انقضای آن نگذشته باشد. یکی دیگر از نکاتی که باید در نماشویی با طناب رعایت شود این است که اصول گره زنی باید به خوبی رعایت شود و از گره های حمایتی نیز در طناب استفاده شود.

یکی دیگر از نکاتی که باید در هنگام شستشوی نمای ساختمان رعایت شود این است که در محل مورد نظر باید از نوار خطر استفاده شود تا اگر احتمالاً خطری پیش امد عابرین دچار سانحه نشوند. از دیگر نکاتی که باید در حین نماشویی ساختمان رعایت شود این است که در صورت استفاده از کارواش صنعتی باید استاندارد های لازم رعایت شود و چنان چه کابل های متصل به دستگاه دچار مشکلی هستند در ابتدا ترمیم شوند تا امکان خطر برق گرفتگی برای کسی ایجاد نشود.

چنان چه در نماشویی ساختمان از داربست استفاده می شود باید داربست با رعایت اصول لازم بر روی ساختمان بسته شود و همچنین از تخته هایی بر روی داربست استفاده شود که دارای استاندارد و استحکام لازم باشند و  همچنین اپراتور باید از کمربندهای مخصوص و ایمن بر روی داربست استفاده نماید. و تمامی این نکات باید توسط کارفرما توصیه و توسط کارشناسان گفته و چک شود.

یکی دیگر از نکاتی که باید توسط شرکت نماشویی رعایت شود این است که کنار در و پنجره ها و اطراف قسمت های الکترونیکی درزگیری شود تا هم آب به داخل ساختمان وارد نشود و هم این که خطر برق گرفتگی به خاطر برخورد آب با قسمت های الکتریکی ایجاد نشود.

 https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%85%D8%B1%DA%A9%D8%B2%20%D8%AA%D9%87%D8%B1%D8%A7%D9%861%20copy.jpg

در صورتی که مایلید تا از خدمات نماشویی بدون داربست و نماشویی در مرکز تهران بهره مند شوید به شما پیشنهاد میکنیم تا قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما در کار در ارتفاع سپهر سپید تماس بگیرید و از شرایط مربوط به خدمات نماشویی در مرکز تهران اطلاعات مناسبی دریافت نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us