برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 12 : 3 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

ارتفاع زیاد ساختمان ها و همچنین آلودگی های جوی و محیطی باعث شده تا شرکت های نماشویی برای ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان تاسیس شوند. بیشتر این شرکت ها در یک شهر خدمات خود را ارائه میدهند ولی در این بین شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید نیز وجود دارد که در بیشتر کلان شهرها خدمات ارزنده ای را ارئه میدهد. نماشویی در مشهد یکی از خدماتی است که در این شرکت ارائه میشود و تمامی نقاط شهر مشهد تحت پوشش قرار گرفته اند.شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید نماشویی در مشهد را با رعایت نکات بسیار زیادی به انجام میرساند. یکی از نکاتی که این شرکت برای نماشویی در مشهد مد نظر قرار میدهد بافت های فرسوده میباشد. نماشویی در بافت های قدیمی باید به گونه ای انجام شود که هیچگونه آسیبی به سطح نما وارد نکند. این نماها به دلیل کهولت سن بسیار آسیب پذیر هستند و اگر دقت لازم حاصل نشود میتواند خسارت های مالی برای کارفرما بر جای بگذارد. بخصوص بیشتر نماهایی که عمر زیادی از آنها گذشته است از آجر و یا سنگ تشکیل شده اند که این مصالح با کوچکترین بی احتیاطی ریزش کرده و یا آسیب خواهند دید.

نماشویی در مشهد توسط شرکت سپهر سپید با در نظر گرفتن نوع متریالی که برای ساخت نما مورد استفاده قرار گرفته است انجام میشود. ساختمان های اداری و مسکونی هر یک از مصالح مختلفی در ساخت خود برخوردار هستند که هر کدام از انها به یک روش شستشو نیاز دارد. این شرکت برای نماهای شیشه ای از مواد شوینده به همراه تی و همچنین برای نماهایی همچون آجری، سنگی و کامپوزیت از دستگاه های واترجت و همچنین سند بلاست بهره میبرد.

از زمانی که روش نماشویی با طناب ابداع شد دیگر کمتر شرکتی را میتوان یافت که از داربست برای نماشویی استفاده کند. شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید نیز از این روش برای دسترسی به نما استفاده میکند و تا کنون تمام پروژه های خود را با این روش به انجام رسانده است. از زمانی که شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید فعالیت خود را آغاز نمود تعدا زیادی پروژه را به انجام رسانده است و همین موضوع باعث شده تا بیشتر کارفرمایان به دلیل سابقه زیاد، کار را بر عهده ای شرکت واگذار کنند. شرکت سپهر سپید همچنین میتواند مشاوره بسیار خوبی را در اختیار مشتری قرار دهد تا طبق این اطلاعات بخوبی بتواند تصمیم بگیرد که میتواند از خدمات نماشویی استفاده کند یا خیر. برای کسب اطلاعات بیشتر برای نماشویی در مشهد با شماره های تماس شرکت که در سایت آمده است حاصل نمایید.

9 / 10
از 6 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us