برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 11 : 48 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

برخلاف تصور بسیاری از مردم، شستشوی نمای ساختمان کاری کاملا تخصصی میباشد و برای انجام آن باید آموزش های لازم را دیده باشید. تنها افراد متخصص نیز برای اینکار کافی نیستند و باید تجهیزات مورد نیاز برای شستشوی نمای ساختمان محیا باشد. نماشویی فقط با مقداری آب و یا تی انجام نمیشود. در نماشویی مواد شونیده مخصوص و همچنین تجهیزاتی مورد استفاده قرار میگیرد که قادر است تا هر نوع جرم و کثیفی را به راحتی پاک کند.

شستشوی نمای ساختمان در هر موقعیت و شرایطی نیز انجام میشود. یکی از سخت ترین موقعیت ها که کار را برای انجام کار سخت میکند، مناطق پرتردد میباشد. نماشویی در مناطق پرتردد مشکلات زیادی به همراه دارد. یکی از مشکلات نماشویی در مناطق پرتردد مربوط به نصب و بکارگیری تجهیزات میباشد. تجهیزات نماشویی ساختمان باید ابتدا در مکان مناسبی نصب شوند که اگر قرار باشد در مناطق پرتردد انجام شود کار بسیار دشوار میشود.

نماشویی در مناطق پرتردد احتمال سقوط اشیا بر روی رهگذران و افرادی که در پایین ساختمان مشغول به رفت و آمد هستند را زیاد میکند. برای اینکه اشیا مختلف و تجهیزات بر روی عابران سقوط نکند، افراد نماشو باید دقت زیادی را بخرج دهند.

نماشویی در مناطق پرتردد روند انجام کار را بسیار کند میکند. همانطور که در بالا نیز به آن اشاره شد نماشویی در مناطق پرتردد نیازمند دقت بسیار بالاییست و همچنین نصب تجهیزات نیز دشوار میباشد که زمان انجام کار را کند میکند.

برای نماشویی در مناطق پر تردد باید از تجهیزاتی مانند نماشویی با طناب برای دسترسی به تمام قسمتها استفاده شود که از همین رو باید کار را به شرکت های معتبر بسپارید. شرکت هایی وجود دارند که هنوز از روش های دسترسی با داربست استفاده میکنند که در مناطق پرتردد جوابگو نیست. روش شستشو نمای ساختمان با طناب از بهترین روش هایی است که میتوان در مناطق پر رفت و آمد استفاده نمود.

برای نماشویی در مناطق پرتردد ممکن است علاوه بر شستشو نیاز به پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما نیز باشد که کار را بیش از بیش دشوار میکند. هر شرکتی قادر به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در مناطق پرتردد نیست باید شرکتی را انتخاب کنید که بتواند با ایمنی کامل و بدون اینکه کوچکترین مشکلی برای عابرین بوجود بیاید این کار را به نحو احسن انجام دهد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us