برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 24 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بهترین راه برای حفظ  آراستگی نمای یک ساختمان تمیز نگه داشتن آن با استفاده نماشویی می باشد. ساختمان ها اعم از ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری و دیگر انواع ساختمان ها نیازمند این هستند که در زمان های مناسبی کار نماشویی برای آن ها انجام شود تا زیبایی اولیه خود را به دست بیاورند. نماشویی ساختمان باید توسط شرکت های معتبری انجام شود تا علاوه بر اینکه کار شستشوی نمای ساختمان را به خوبی انجام دهند خطراتی را نیز در هنگام انجام کار نماشویی به وجود نیاورد. نماشویی بر اساس اینکه نوع آلودگی نمای ساختمان چیست و به چه میزانی می باشد از هم متفاوت است.

اگر ساختمان در معرض آلودگی هایی نظیر آلودگی های مواد صنعتی و باران های اسیدی باشد بنابراین نماشویی باید به گونه ای متفاوت انجام شود که اگر کار نماشویی را به شرکت های معتبر بسپارید از بهترین روش برای شستشوی نمای ساختمان شما استفاده می کنند. اگر نوع آلودگی نمای ساختمان باران های اسیدی و یا آلودگی های ناشی از کارخانه ها باشد می تواند بر اثر ماندگاری طولانی بر روی نمای ساختمان به داخل نما نفوذ کرده و نمای ساختمان را آسیب برساند بنابراین نماشویی ساختمان اگر در زمان های مناسبی انجام شود می تواند از بسیاری از این مشکلات جلوگیری نماید.

 نماشویی برای همه ساختمان ها در همه استان ها مورد نیاز می باشد زیرا در بهترین حالت، نمای ساختمان بر اثر انواع آلودگی های طبیعی دچار آلودگی می شود و نیاز به نماشویی برای آن ها پیدا می شود. یکی از شهرهایی که خدمات نماشویی شرکت سپهر سپید برای ساختمان ها انجام می شود استان هرمزگان می باشد. نماشویی در هرمزگان بر اساس نوع نمای ساختمان با بهترین روش و بهترین مواد توسط شرکت سپهر سپید در اسرع زمان و با مناسب ترین قیمت انجام می شود.

 شستشوی نمای ساختمان به دو روش نماشویی با طناب و با داربست انجام می شود که نماشویی با طناب در حال حاضر از محبوبیت بیشتری برخوردار است زیرا با رعایت اصول ایمنی می توان در مدت زمان کمتری کار نماشویی ساختمان را با این روش انجام داد. یکی دیگر از مزایای نماشویی با طناب هزینه کمتر آن نسبت به نماشویی ساختمان با داربست می باشد زیرا دیگر نیازی به بستن داربست بر روی ساختمان نمی باشد و این هم زمان نماشویی را کاهش می دهد و هم مانع از ایجاد سد معبر برای عابرین می باشد.

نماشویی در هرمزگان با استفاده از مواد مختلفی انجام می شود که نوع مواد بستگی به نوع نمای ساختمان دارد. برای مثال موادی که برای نمای کامپوزیت مورد استفاده قرار می گیرد با موادی که برای نماشویی نمای سنگ یا سیمان مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت می باشد.

قبل از انجام نماشویی ساختمان توسط شرکت سپهر سپید وضعیت نمای ساختمان به خوبی بررسی می شود و در صورتی که نمای ساختمان استحکام خود را از دست داده باشد باید قبل از شستشوی نمای ساختمان، پیچ و رولپلاک نمای ساختمان برای ساختمان انجام شود، در غیر اینصورت نماشویی ساختمان باعث می شود تا سنگ نمای ساختمان بر اثر نماشویی استحکام خود را از بیشتر از قبل از دست بدهد و خطرات جدی را بر اثر ریزش سنگ های ایجاد نماید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us