برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 8 مرداد 1397 در ساعت 12 : 14 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

آلودگی های موجود در هوا به حدی شدید هستند که علاوه بر آلوده کردن نما باعث تجزیه بافت مصالح به کار رفته در آن نیز میشوند. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از کارشناسان حوزه ساختمان سازی و طراح و مجریان نما به اهمیت نماشویی ساختمان تاکید کنند. امروزه مانند گذشته نیست که تنها از یک نوع متریال مانند سنگ و یا آجر برای ساخت نما استفاده شود بلکه متریال های مختلفی همچون شیشه، کامپوزیت، سنگ های گوناگون برای ساخت نما مورد استفاده قرار میگیرد که هر کدام از این متریال ها نیز روش های شستشوی متفاوتی دارند. تجهیزات و همچنین مواد شوینده مخصوصی نیز برای نماشویی مورد استفاده قرار میگیرد که نحوه استفاده از آنها نیاز به مهارت و تجربه دارد.

به محض آلوده شدن نما نمیتوان با اولین شرکتی که در زمینه شستشوی نمای ساختمان فعالیت میکند تماس حاصل کرد و افراد فعال در این شرکت باید از تخصص و تجربه بالایی برخوردار باشند. تشخیص اینکه کدام شرکت نماشویی مناسبتر میباشد کار آسانی نیست ولی در این مطلب قصد داریم تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا از طریق آنها بتوانید تشخیص درستی در رابطه با انتخاب یک شرکت  نماشویی مناسب مانند تیم نماشویی در هفت تیر داشته باشید. برای انتخاب یک شرکت مناسب برای شستشوی نمای ساختمان باید سابقه آنرا لحاظ کنید. بیشتر شرکت ها تازه کار هستند و یا چند پروژه کوچک را بیشتر انجام نداده اند که همین موضوع باعث میشود تا کیفیت کار تا حد زیادی کاهش یابد. برای پی بردن به سابقه شرکت میتوانید نمونه کارهای انجام شده آن را مشاهده کنید.

یک شرکت معتبر و با سابقه باید دارای نمونه کارهای فراوانی باشد. تیم نماشویی در هفت تیر سپهر سپید تا کنون پروژه های زیادی را انجام داده است و برای مشاهده نمونه کارهای  نماشویی با طناب انجام شده توسط آن میتوانید به سایت شرکت مراجعه نمایید. یکی از مشکلات بزرگی که در بسیاری از شرکت ها وجود دارد، استفاده از یک نوع تجهیزات و مواد شوینده برای تمامی نماها میباشد. هر تجهیزات و مواد شوینده ای را نمیتوان برای تمام نماها مورد استفاده قرار داد و باید به نوع مواد شوینده و همچنین دوز آن توجه بسیار زیادی نمود. در بسیاری از نماشویی بدون داربست  انجام شده توسط شرکت های مختلف مشاهده شده است که به دلیل استفاده از مواد شوینده و همچنین تجهیزات اشتباه، جرم و آلودهی به خوبی تمیز نشده اند و لک و آثار ناشی از مواد نیز بر روی نما باقی مانده است.

تشخیص درست مواد شوینده و همچنین بکارگیری از مواد درجه یک توسط تیم نماشویی در هفت تیر این ویژگی را بوجود آورده است که هیچگونه افت کیفیتی در شستشوی نمای ساختمان بوجود نیاید و همچنین آثاری از شستشو نیز باقی نماند. در صورتیکه  نماشویی را به یکی از شرکت ها سپردید باید قبل از هر چیز با کارفرما توافق کنید که از مواد درجه یک استفاده شود و همچنین کوچکترین افت کیفیتی پس از اتمام نماشویی بوجود نیاید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us