برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 1 فروردین 1402 در ساعت 17 : 40 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شستشوی نما در تهران سخت نیست !

مرکز شهر تهران جز آلوده ترین نقاط شهر تهران می باشد و علت آن هم متمرکز بودن بخش های اداری و فروشگاهی در این بخش می باشد.

از این رو نماشویی در تهران بسیار مهم و حائز اهمیت است. در تمام طول روز افرادی که در این منطقه صاحب کسب و کاری هستند برای رسیدن به محل کسب خود از وسایل نقلیه مختلفی استفاده میکنند که همین امر موجب آلودگی هوا خواهد شد.

از طرفی دیگر مردم سایر نقاط تهران به قصد خرید و تامین مایحتاج مورد نیاز خود به این منطقه مراجعه مینمایند به همین جهت است که این نقطه از تهران آلوده ترین منطقه تهران به همین دلیل نام گزاری شده است.هر جایی که آلودگی زیاد باشد، شستشوی نمای ساختمان لازم و ضروری است.

با توجه شرایطی که این محیط از آن بهره میبرد میتوان این انتظار را داشت که در این منطقه به دلیل آلودگی بیش از حد هوا نماهای ساختمان نیز از این آلودگی در امان نبوده و رفته رفته ذرات این آلودگی بر روی نمای ساختمان های موجود در این منطقه نشست کرده و زیبایی ظاهری نمای ساختمان را از بین ببرد.

بسیاری از مالکین ساختمان از این اتفاق ناراضی بوده و مایلند تا در هر شرایطی نمای ساختمانی زیبا را از ساختمان خود شاهد باشند. به این دسته از افراد پیشنهاد میکنیم تا از خدمات نماشویی در مرکز تهران بهره مند شوند و با صرف هزینه ای مناسب اقدام به نماشویی ساختمان خود نمایند.

به این صورت تیمی حرفه ای از افراد خبره در امر شستشوی نما در تهران به ساختمان شما مراجعه نموده و پس از بررسی جنس و نوع سنگ به کار برده شده در نمای ساختمان شما و همچنین میزان آلودگی موجود بر روی سطح نما از روند و طریقه انجام شستشوی نما و هم چنین قیمت نماشویی شما را مطلع می سازند تا پس از عقد قرارداد نسبت به نماشویی ساختمان شما اقدامات لازمه صورت گیرد.

در صورتی که نمای شما آلودگی کمی به خود گرفته باشد نماشویی راحت تر بوده و تنها به وسیله ی آب با فشار بالا انجام میشود و هرچه میزان آلودگی بیشتر باشد از مواد شوینده قوی تری مانند سیلیس برای از بین بردن لایه های انباشته شده آلودگی از روی نمای ساختمان استفاده میشود تا نتیجه مطلوب تری برای شما به ارمغان آورده شود.

 

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%87%D9%81%D8%AA%20%D8%AA%DB%8C%D8%B1%20copy.jpg

نماشویی در هفت تیر

آلودگی های موجود در هوا به حدی شدید هستند که علاوه بر آلوده کردن نما باعث تجزیه بافت مصالح به کار رفته در آن نیز میشوند. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از کارشناسان حوزه ساختمان سازی و طراح و مجریان نما به اهمیت نماشویی ساختمان تاکید کنند. امروزه مانند گذشته نیست که تنها از یک نوع متریال مانند سنگ و یا آجر برای ساخت نما استفاده شود بلکه متریال های مختلفی همچون شیشه، کامپوزیت، سنگ های گوناگون برای ساخت نما مورد استفاده قرار میگیرد که هر کدام از این متریال ها نیز روش های شستشوی متفاوتی دارند. تجهیزات و همچنین مواد شوینده مخصوصی نیز برای نماشویی مورد استفاده قرار میگیرد که نحوه استفاده از آنها نیاز به مهارت و تجربه دارد.

به محض آلوده شدن نما نمیتوان با اولین شرکتی که در زمینه شستشوی نمای ساختمان فعالیت میکند تماس حاصل کرد و افراد فعال در این شرکت باید از تخصص و تجربه بالایی برخوردار باشند. تشخیص اینکه کدام شرکت نماشویی مناسبتر میباشد کار آسانی نیست ولی در این مطلب قصد داریم تا اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم تا از طریق آنها بتوانید تشخیص درستی در رابطه با انتخاب یک شرکت  نماشویی مناسب مانند تیم نماشویی در هفت تیر داشته باشید. برای انتخاب یک شرکت مناسب برای شستشوی نمای ساختمان باید سابقه آنرا لحاظ کنید. بیشتر شرکت ها تازه کار هستند و یا چند پروژه کوچک را بیشتر انجام نداده اند که همین موضوع باعث میشود تا کیفیت کار تا حد زیادی کاهش یابد. برای پی بردن به سابقه شرکت میتوانید نمونه کارهای انجام شده آن را مشاهده کنید.

 

https://sepehrsepid.com/administrator/files/UploadFile/%D9%86%D9%85%D8%A7%D8%B4%D9%88%DB%8C%DB%8C%20%D8%AF%D8%B1%20%D9%87%D9%81%D8%AA%20%D8%AA%DB%8C%D8%B11%20copy.jpg

یک شرکت معتبر و با سابقه باید دارای نمونه کارهای فراوانی باشد. تیم نماشویی در هفت تیر سپهر سپید تا کنون پروژه های زیادی را انجام داده است و برای مشاهده نمونه کارهای  نماشویی با طناب انجام شده توسط آن میتوانید به سایت شرکت مراجعه نمایید. یکی از مشکلات بزرگی که در بسیاری از شرکت ها وجود دارد، استفاده از یک نوع تجهیزات و مواد شوینده برای تمامی نماها میباشد. هر تجهیزات و مواد شوینده ای را نمیتوان برای تمام نماها مورد استفاده قرار داد و باید به نوع مواد شوینده و همچنین دوز آن توجه بسیار زیادی نمود. در بسیاری از نماشویی بدون داربست  انجام شده توسط شرکت های مختلف مشاهده شده است که به دلیل استفاده از مواد شوینده و همچنین تجهیزات اشتباه، جرم و آلودهی به خوبی تمیز نشده اند و لک و آثار ناشی از مواد نیز بر روی نما باقی مانده است.

تشخیص درست مواد شوینده و همچنین بکارگیری از مواد درجه یک توسط تیم نماشویی در هفت تیر این ویژگی را بوجود آورده است که هیچگونه افت کیفیتی در شستشوی نمای ساختمان بوجود نیاید و همچنین آثاری از شستشو نیز باقی نماند. در صورتیکه  نماشویی را به یکی از شرکت ها سپردید باید قبل از هر چیز با کارفرما توافق کنید که از مواد درجه یک استفاده شود و همچنین کوچکترین افت کیفیتی پس از اتمام نماشویی بوجود نیاید.

در صورتی که مایلید تا از خدمات شستشوی نما در تهران بدون داربست و نماشویی در مرکز تهران بهره مند شوید به شما پیشنهاد می کنیم تا قبل از هر اقدامی با کارشناسان ما در کار در ارتفاع سپهر سپید تماس بگیرید و از شرایط مربوط به خدمات شستشوی نما در  تهران اطلاعات مناسبی دریافت نمایید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us