برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 25 بهمن 1401 در ساعت 23 : 0 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

زمانی که نمای یک ساختمان بر اثر گرد و غبار و یا آلودگی های صنعتی دچار انواع آلودگی می شود بهترین راه برای از بین بردن آلودگی ها، نماشویی می باشد. در نماشویی ساختمان، نمای ساختمان و کلیه دکوراسیونی که در نمای ساختمان مورد استفاده قرار گرفته است با تجهیزات مناسب مورد شستشو قرار می گیرد. در سال های اخیر و با پیشرفت تکنولوژی، نماشویی نیز به شکل مکانیزه در آمده است و روش های مختلفی برای شستشوی نمای ساختمان به وجود آمده است.

نماشویی به روش های مختلفی برای انواع ساختمان با نوع نمای مختلف و با انواع ارتفاع صورت می گیرد. بهترین روش برای نماشویی ساختمان استفاده از نماشویی با طناب می باشد که با سرعت بالاتر و هزینه ای پایین تر و با دقت زیاد قابل انجام می باشد.

 همان طور که گفته شد شستشوی نمای ساختمان برای هر نمایی قابل انجام می باشد و تفاوت آن ها فقط در نوع وسایل و موادی است که در نماشویی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد.  در میان انواع مختلف نمای ساختمان، نمای شیشه ای بیشتر از بقیه نیاز به نماشویی دارد زیرا انعکاس نور در نمای شیشه ای باعث دوچندان شدن آلودگی نمای ساختمان می شود و ظاهری ناخوشایند را برای نمای ساختمان به وجود می آورد.

نماشویی ساختمان یکی از سخت ترین شغل هایی است که در دنیا وجود دارد و  فرد نماشور باید تخصص لازم و  آموزش های لازم را در زمینه ایمنی و نماشویی با طناب ببیند. یکی دیگر از نکاتی که در مورد انتخاب فرد نماشور باید در نظر گرفته شود داشتن سلامت جسمی و روانی مناسب برای انجام نماشویی با طناب می باشد تا بتواند کار نماشویی را بدون هیچ  خطر و با کیفیت بالایی انجام دهد.

شرکت سپهر سپید یکی از شرکت های فعال در زمینه نماشویی می باشد که در تهران و سایر شهرستان ها خدمات نماشویی را با بهترین کیفیت ارائه می نماید. نماشویی در همدان نیز یکی از خدماتی می باشد که توسط شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید به ساکنین شهر همدان ارائه می کند.  

بعد از تماس شما با شرکت کارشناسان شرکت کار در ارتفاع سپهرسپید به محل ساختمان مراجعه کرده و بر حسب نوع نمای ساختمان و میزان آلودگی که در نمای ساختمان قابل مشاهده است و همچنین بر اساس میزان ارتفاع ساختمان و نوع آلودگی بهترین روش نماشویی را به شما پیشنهاد می کنند. برای مثال در صورتی که آلودگی نمای ساختمان به دلیل قدمت بالا شامل چربی و دوده باشد نماشویی باید با استفاده  از آب گرم و بخار آب که دارای دما و فشار مناسبی باشد و با استفاده از دستگاه واترجت انجام شود. روش های مختلف دیگر برای نماشویی در همدان مورد استفاده قرار می گیرد که با مراجعه به محل ساختمان به شما اعلام خواهد شد. قیمت نماشویی ساختمان نیز بر اساس نوع نماشویی و متراژ نمای ساختمان محاسبه می شود که در هنگام مراجعه به ساختمان به شما عزیزان اعلام خواهد شد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us