برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 13 : 53 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای یک ساختمان در برابر انواع آلودگی ها قرار می گیرد و بر حسب این که ساختمان در چه شهری قرار دارد اندازه و نوع آلودگی آن ها متفاوت خواهد بود بنابراین نیاز به نماشویی  برای انواع ساختمان ها بر اساس محل قرار گیری آن ها مورد نیاز می باشد. چنان چه ساختمان در شهری صنعتی واقع شده باشد نوع آلودگی ها مخرب نیز خواهد بود. بارش باران های اسیدی در شهرهای صنعتی می تواند به نمای ساختمان اسیب برساند به این ترتیب که باران ها اسیدی و یا آلودگی های صنعتی به داخل نمای ساختمان نفوذ می کند و باعث تخریب نمای ساختمان به مرور زمان می شود.

ورامین یکی از شهرهای استان تهران می باشد که به دلیل دارا بودن آلودگی های صنعتی نیازمند شستشوی نمای ساختمان  در فواصل مشخص می باشد بنابراین چنانچه می خواهید از خدمات نماشویی   در ورامین استفاده نمایید می توانید با شماره ها درج شده در سایت سپهر سپید تماس گرفته و مشاوره های لازم را  در این زمینه از کارشناسان ما بخواهید. کارشناسان ما با مراجعه به محل ساختمان شما بررسی های لازم را انجام می دهند و نماشویی ساختمان را با بهترین کیفیت و با مناسب ترین مواد نماشویی در سریع ترین زمان ممکن برای شما انجام می دهند.

کارشناسان شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید  با مراجعه به ساختمان شما، نوع نمای ساختمان را به همراه نوع آلودگی و میزان آلودگی در نظر گرفته و بهترین تصمیم را در جهت استفاده از یکی از مناسب ترین انواع مواد شوینده برای نماشویی ساختمان شما می گیرند. یکی دیگر از مسائل مهمی که برای نماشویی باید در نظر بگیرید قیمت نماشویی ساختمان می باشد که علاوه بر موارد ذکر شده مساحت نمای ساختمان، ارتفاع ساختمان و وسایلی که باید در نماشویی مورد استفاده قرار بگیرد  بر روی قیمت نماشویی اثر گذار می باشد. نماشویی ساختمان را باید به افرادی بسپارید که در این زمینه دانش و تجربه لازم را داشته باشند زیرا در صورتی که از موادی برای نماشویی استفاده شود که برای ساختمان مناسب نباشد می تواند به نمای ساختمان آسیب برساند  و همچنین چنان چه نماشویی بر اساس اصول استانداردی انجام نشود می تواند  به نمای ساختمان اسیب رسانده و مالکان را با هزینه هایی اضافی تعمیرات نمای ساختمان مواجه نماید. باید مواد شوینده بر اساس میزان آلودگی انتخاب شود و همچنین مواد شوینده بر اساس نوع و میزان آلودگی نمای ساختمان باید خلوص متفاوتی داشته باشد تا بتواند نمای ساختمان را بدون اسیب رساندن به نمای ساختمان تمیز نماید.

قبل از نماشویی ساختمان نمای ساختما باید توسط کارشناسان نماشویی  بررسی شود و چنان چه ترک خوردگی در آن وجود داشته باشد و یا دارای شکستگی باشد باید در ابتدا ترمیم شود. بی توجهی به این مورد باعث می شود تا مواد شوینده به داخل نمای ساختمان نفوذ و نمای ساختمان را تخریب نماید. برای نمای سنگی بهترن راه استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختماهن می باشد.

نماشویی به دوروش با طناب و با داربست

نماشویی می تواند به دو روش نماشویی با داربست و نماشویی با طناب  برای ساختمان انجام شود که محل قرار گیری ساختمان در انتخاب روش نماشویی بسیار موثر می باشد ولی در حال حاضر استفاده از خدمات نماشویی با طناب با استقبال بیشتری روبرو شده است زیرا به دلیل عدم نیاز به داربست هزینه ها ی شستشوی نمای ساختمان کاهش می یابد و همچنین کار با سرعت بیشتری انجام می شود و همچنین وجود داربست بر روی نمای ساختمان باعث ایجاد سد معبر برای عابرین نخواهد شد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us