برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی ساختمان یکی از مهم ترین عملیاتی می باشد که باید برای ساختمان ها در فواصل معینی انجام شود تا ساختمان آراستگی خود را بر اثر گذشت زمان از دست ندهد. زیبایی و آراستگی ساختمان باعث می شود علاوه بر اینکه ساختمان زیبایی خود را حفظ کند نمای شهری نیز زیباتر باشد.

امروزه در تمامی شهرها ساختمان های بلندی ساخته شده است که تمیز کردن نمای آن ها کار راحتی نیست. از این رو بسیاری از شرکت ها اقدام به ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان در کلیه شهرهای ایران کرده اند. شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید یکی از شرکت های با تجربه برای انجام نماشویی در بسیاری از شهرها می باشد. نماشویی در چهارمحال و بختیاری یکی از خدمات ارائه شده توسط شرکت سپهر سپید می باشد و چنانچه شما احتیاج به نماشویی در چهارمحال و بختیاری دارید می توانید با شماره هایی که در سایت آمده است تماس بگیرید.

آلاینده های مختلفی در هوای شهرها باعث می شود تا نمای ساختمان کثیف شود و شما نیاز به شستشوی نمای ساختمان پیدا کنید. برای نماشویی ساختمان باید به شرکت هایی با تجربه مراجعه نمایید تا آن ها کار نماشویی ساختمان را با کیفیت مطلوبی به شما ارائه دهند. انتخاب مواد شوینده و تجهیزات مناسب برای نماشویی ساختمان از کارهایی است که توسط شرکت کار در ارتفاع سپهرسپید انجام می شود. قبل از کار نماشویی ساختمان نمای ساختمان باید بررسی شود در صورت وجود هرگونه خرابی نما عملیات ترمیم برای آن انجام شود.

نماشویی بر اساس میزان آلودگی با روش ها و مواد مختلفی انجام می شود. اگر بر روی ساختمان جرم و کثیفی زیادی وجود نداشته باشد، می توان نماشویی ساختمان را آب انجام داد ولی اگر ساختمان دارای لکه ها و جرم های سختی باشد باید از آب و سیلیس برای نماشویی استفاده کرد تا نمای ساختمان پاکیزه شود. اسید شویی نیز روش دیگری است که برای شستشوی نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد که بیشتر برای تمیزی سنگ های گرانیتی و برخی دیگر از سنگ ها از این روش استفاده می شود.

نماشویی با طناب یکی از روش هایی می باشد که باید با رعایت اصول راپل کاری انجام شود. در صورتی که در نماشویی با طناب از اصول ایمنی به درستی استفاده شود بهترین روش برای نماشویی ساختمان می باشد زیرا دیگر برای نماشویی نیاز به بستن داربست بر روی ساختمان نمی باشد و به همین جهت کار نماشویی ساختمان در مدت زمان کمتری و با هزینه کمتری و با کیفیت بالایی انجام می شود. قیمت نماشویی نیز بر اساس عواملی متغیر می باشد. یکی از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت نماشویی ساختمان ارتفاع ساختمان می باشد. یکی دیگر از عوامل موثر در تعیین قیمت نماشویی ساختمان نوع سنگی است که در نمای ساختمان از آن استفاده شده است. وجود آب و برق سه فاز در محل نماشویی ساختمان نیز از عوامل موثر بر روی قیمت گذاری نماشویی ساختمان می باشد. اگر سنگ ها قبل از نماشویی احتیاج به ترمیم داشته باشند قیمت کل نماشویی ساختمان را افزایش خواهد یافت ولی در کل برای تعیین قیمت دقیق نماشویی باید کارشناسان نماشویی به محل ساختمان شما مراجعه کرده و با بررسی عوامل مختلف، قیمت دقیق نماشویی را به شما اعلام نمایند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us