برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 25 بهمن 1401 در ساعت 22 : 57 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان یکی از مهم ترین بخش ها در معماری یک ساختمان می باشد زیرا اولین چیزی که از یک ساختمان به چشم مراجعه کننده می خورد نمای ساختمان می باشد بنابراین زیبایی و یا نازیبایی و نا آراستگی نمای ساختمان می تواند تصویری ناخوشایند از ساختمان را در ذهن بیننده باقی بگذارد برای مثال اگر یک مجتمع تجاری دارای نمایی تمیز و زیبا باشد افراد علاقمند به مراجعه مجدد به آن جا خواهند بود و در غیر این صورت ناخود آگاه فرد دوست ندارد دوباره به آن ساختمان مراجعه نماید. یکی از روش هایی که می توانید نمای ساختمان را به شکل سلامت و تمیز حفظ نمایید استفاده از خدمات نماشویی توسط شرکت های کار در ارتفاع می باشد.

ابزار و مواد لازم در نماشویی ساختمان

ابزار و وسایل مختلفی برای نماشویی  مورد استفاده قرار می گیرد و فردی که در این زمینه تخصص داشته باشد با بررسی جنس نمای ساختمان و میزان و نوع آلودگی که بر روی نمای ساختمان وجود دارد نوع مواد نماشویی را انتخاب و برای شستشوی نمای ساختمان مورد  استفاده قرار می دهد. اگر کار نماشویی ساختمان را به افراد غیر حرفه ای بسپارید ممکن است با انتخاب مواد نامناسب و یا با استفاده از درجات خلوص زیاد به نمای ساختمان آسیب های جدی وارد نمایند. شرکت کار در ارتفاع سپهرسپید با استفاده از نیروهایی متخصص در زمینه نماشویی اقدام به انتخاب بهترین روش ها برای شستشوی نمای ساختمان می نماید. بنابراین شما می توانید با تماس با شرکت سپهر سپید اقدام به دریافت مشاوره از کارشناسان ما نمایید.

روش های نماشویی

نماشویی به دو روش نماشویی با طناب و با داربست انجام می شود که البته نماشویی با طناب دارای مزایای بیشتری نسبت به نماشویی با داربست می باشد. در نماشویی با طناب، به بالاترین نقطه ساختمان طنابی با رعایت تمام نکات ایمنی وصل می شود و فرد نماشور که باید راپل کار باشد به طناب آویزان شده و از بالاترین قسمت ساختمان شروع به نماشویی  می کند. نماشویی با طناب دارای مزایای زیادی نسبت به نماشویی با داربست می باشد که از آن دست می توان سرعت بالای کار نماشویی ساختمان، هزینه کمتر و عدم ایجاد سد معبر برای عابرین اشاره نمود.

در همه شهرها از جمله کاشان عملیات شستشوی نمای ساختمان انجام می شود. برای دریافت خدمات نماشویی در کاشان می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. شستشوی نمای ساختمان به غیر از اینکه برای زیبایی و تمیزی نمای ساختمان انجام می شود برای حفظ استحکام نمای ساختمان نیز انجام می شود. زیرا باقی ماندن طولانی مدت هرگونه آلودگی بر روی نمای ساختمان باعث می شود آلودگی رفته رفته به زیر نمای ساختمان نفوذ کند و باعث سست شدن نمای ساختمان شود. به خصوص اگر در شهرهای صنعتی باشید که بسیاری از آلودگی های صنعتی نیز در هوا وجود دارد اهمیت نماشویی ساختمان بیشتر خواهد شد زیرا نفوذ ای دست از آلودگی ها به نمای ساختمان می توند بسیار تخریب کننده باشد و به نمای ساختمان آسیب های جدی برساند بنابراین برای حفظ سلامت نمای ساختمان نیز نیاز دارید تا نماشویی ساختمان را در فواصل زمانی معینی انجام دهید. هر چه فضایی که ساختمان شما در آن قرار دارد آلوده تر باشد نیاز به نماشویی ساختمان بیشتر خواهد بود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us