برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 25 بهمن 1401 در ساعت 22 : 19 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر نمای ساختمان، چه اداری و یا مسکونی و تجاری و یا هر نوعی دیگر از ساختمان دچار آلودگی شود نیاز به نماشویی دارد. آلودگی های زیادی در هوا وجود دارد که باعث کثیفی نمای ساختمان می شود. اولین چیزی که در مراجعه به یک ساختمان به چشم می خورد نمای ساختمان است که اگر دچار آلودگی باشد می تواند تاثیر نامطلوبی بر روی بیننده بگذارد. همچنین با شستشوی نمای ساختمان در زمان های مناسب علاوه بر  ساختمان نمای شهری نیز زیباتر و آراسته می شود.

به غیر از اینکه نمای آلوده باعث می شود تا نمای ساختمان دارای ظاهری ناخوشایند شود می تواند به نمای ساختمان نیز با گذشت زمان آسیب برساند. انواع آلودگی های صنعتی و باران های اسیدی در صورتی که برای مدت طولانی بر روی نمای ساختمان باقی بمانند به داخل نمای ساختمان نفوذ کرده و باعث از دست رفتن استحکام نمای ساختمان می شود.

نماشویی به روش های مختلفی انجام می شود یکی از روش های نماشویی ساختمان، نماشویی با طناب و روش دیگر استفاده از داربست برای نماشویی می باشد. استفاده از نماشویی با طناب با رعایت نکات ایمنی بسیار مقرون به صرفه تر است. بنابراین بیشتر افراد از انجام نماشویی با طناب برای شستشوی نمای ساختمان استقبال می کنند. زیرا با استفاده از روش نماشویی با طناب، دیگر نیازی به بستن داربست نبوده و سد معبری نیز برای عبور و مرور افراد بوجود نمی آید. همچنین به دلیل اینکه در نماشویی با طناب زمان کمتری صرف می شود بنابراین هزینه های نماشویی نیز کاهش یافته و کار در زمان کمتری به پایان می رسد.

ابزار و وسایلی هم که در نماشویی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد با توجه به نوع نمای ساختمان متفاوت است. باید نماشویی بر اساس جنس نمای ساختمان انجام شود تا نمای ساختمان آسیبی نبیند ازاین رو برای نماشویی ساختمان باید به شرکت های معتبری مراجعه نمایید. شرکت سپهر سپید با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه انواع کار در ارتفاع از جمله نماشویی، انواع نمای ساختمان را با بهترین کیفیت و با بهترین مواد که برای ساختمان شما مناسب  باشد در اسرع وقت انجام می دهد. نماشویی در کردستان نیز یکی از خدمات شرکت سپهر سپید می باشد و شما می توانید با یک تماس از بهترین خدمات این شرکت استفاده نمایید. کارشناسان ما برای هر چه بهتر انجام دادن کار به محل ساختمان شما مراجعه نموده و اطلاعات لازم را در زمینه نوع نماشویی ساختمان به شما ارائه می دهند.

کارشناسان قبل از انجام نماشویی اقدام به بررسی نمای ساختمان می کنند تا در صورت مشاهده هر گونه خرابی و ایراد در نمای ساختمان اقدام به تعمیر آن نمایند. در نمای سنگی، اگر سنگی ترک برداشته باشد و یا کنده شده باشد باید ابتدا ترمیم شود تا در هنگام نماشویی ساختمان نمای ساختمان از قبل سست تر نشود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us