برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 3 اسفند 1401 در ساعت 16 : 1 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در بسیاری از مواقع پس از این که کار ساخت یک ساختمان و سنگ کاری آن به پایان رسید، نمای ساختمان بر اثر ریخته شدن سیمان ناشی از سنگ کاری بر روی نمای ساختمان شکلی ناپسند پیدا می کند.  بهترین راه برای حل این مشکل و بازگرداندن زیبایی و درخشندگی نمای ساختمان، نماشویی ساختمان است. یکی دیگر از مواردی که احتیاج به نماشویی برای ساختمان پیدا می شود زمانی است که مدت ها از زمان ساخته شدن ساختمان و یا آخرین نماشویی گذشته باشد و ساختمان بر اثر انواع آلودگی دچار ظاهری ناخوشاید شده باشد. آلودگی ها انواع مختلفی دارند و بر اساس اینکه ساختمان در کجا واقع شده است میزان و نوع آلودگی متفاوت می باشد. در شهرهای بزرگ مانند کرمان علاوه بر آلودگی های طبیعی نظیر گرد و غبار و باد و باران، آلودگی های صنعتی که بر اثر ماشین ها و یا انواع کارخانجات ایجاد می شوند نیز بر روی ساختمان ایجاد می شود که در نهایت باید از خدمات شستشوی نمای ساختمان برای آن ها استفاده شود. انواع آلودگی علاوه بر اینکه زیبایی ساختمان را از بین می برد نمای شهری را نیز ناخوشایند می کند.

علاوه بر اینکه نمای شهری و ساختمان بر اثر آلودگی زیبایی خود را از دست می دهد بلکه نمای ساختمان را نیز سست می کند زیرا وجود انواع آلودگی ها در مدت زمان طولانی بر روی نمای ساختمان به تدریج نمای ساختمان را سست کرده و سنگ نمای ساختمان شکننده و دچار ریزش می شوند و نیاز به ترمیم پیدا می کنند که هزینه ای به مراتب بیش از نماشویی ساختمان در زمان های مشخص در بر خواهد داشت.

شما با استفاده از نماشویی در کرمان علاوه بر اینکه زیبایی نمای ساختمان را به آن بر می گردانید می توانید سنگ های سست شده و یا سنگ هایی که دچار ریزش شده اند نیز توسط پیچ و رولپلاک نمای ساختمان ترمیم نمایید و با این کار از بسیاری خطرات احتمالی نیز با  هزینه ای مناسب جلوگیری نمایید.

نماشویی با طناب و نماشویی با داربست از روش های شستشوی نمای ساختمان می باشد. نماشویی کاری بسیار سخت است که در صورت رعایت نکردن نکات ایمنی می تواند بسیار خطرناک باشد بنابراین کار نماشویی باید توسط افراد با تجربه و حرفه ای و توسط شرکت های معتبری انجام شود تا در حین انجام کار هیچ مشکلی برای فرد نماشور ایجاد نشود. یکی از نکاتی که باید هنگام نماشویی با طناب و یا داربست در نظر گرفته شود این است که سیم لختی در محل نماشویی وجود نداشته باشد تا با برخورد آب با آن، آب به عنوان رسانا عمل نکرده وکه بر اثر برق گرفتگی خطر آفرین باشد.

مواد مختلفی برای شستشوی نمای ساختمان استفاده می شود که از آن دست می توان به مواد نانو اشاره کرد. استفاده ار مواد نانو باعث می شود تا نمای ساختمان خیلی دیر تر از روش های دیگر نماشویی کثیف شوند زیرا مواد نانو ضد جرم و ضد آب می باشند.

شما در صورتی که در شهر کرمان ساکن هستید و می خواهید از خدمات نماشویی در کرمان استفاده کنید می توانید با شماره های درج شده در سایت شرکت سپهر سپید تماس بگیرید و ضمن مشاوره با کارشناسان ما از خدمات این شرکت استفاده نمایید.

 
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us