برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 6 مرداد 1398 در ساعت 11 : 45 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

به دلایل مختلفی نماشویی ساختمان مورد نیاز می باشد. یکی از دلایلی که نیاز به نماشویی  پیدا می شود این است که مدت زمانی از ساخت یک ساختمان گذشته باشد و انواع آلودگی به ساختمان جذب شده باشد. انواع آلودگی ها از قبیل گرد و غبار و آلودگی های صنعتی و بارش باران های اسیدی از جمله عواملی می باشند که باعث کثیفی نمای ساختمان می شوند. یکی دیگر از مواقعی که شستشوی نمای ساختمان مورد نیاز قرار می گیرد زمانی است که به تازگی ساخت یک ساختمان به اتمام رسیده است و بر اثر ساخت ما بر روی ساختمان و یا دیگر عملیات ساختمانی مصالحی بر روی نمای ساختمان ریخته شده باشد که در این صورت نیز نمای ساختمان زیبایی خود را از دست می دهد و برای تمیزی نمای ساختمان احتیاج دارید تا از خدمات نماشویی ساختمان بهره مند شوید تا نمای ساختمان زیبایی خود را به دست بیاورد.

از دیگر دلایل نماشویی می توان به زیبایی شهر اشاره نمود زیرا  قسمت مهمی از فضای شهری را نمای بیرونی ساختمان هایی تشکیل می دهند که  چنان چه تمیز نباشند فضای شهری را آلوده به نمایش خواهند گذاشت و فضایی کسل و نازیبا را برای ساکنین شهر ایجاد می کنند. بنابراین برای داشتن شهری زیبا و اراسته نیز نماشویی ساختمان  راهی مناسب به نظر می رسد.

در صورتی که آلودگی های صنعتی که امروزه در حال افزایش می باشند به شکل طولانی مدتی بر روی نمای ساختمان باقی بمانند در اثر گذشت زمان به داخل نمای ساختمان نفوذ پیدا می کند و باعث تخریب نمای ساختمان می شود و بنابراین باز هم بهترین راه حل برای رفع این مشکل و بهره گیری از حداکثر عمر نمای ساختمان بهتر است از نماشویی ساختمان استفاده شود تا در اثر تخریب نمای ساختمان هزینه ای هنگفت برای تعمیر نمای ساختمان بر روی دست شما نگذارد.

شرکت کار در ارتفاع سپهرسپید با داشتن کادری حرفه ای در زمینه نماشویی با طناب و یا در صورت نیاز نماشویی با داربست در کلیه شهر ها اقدام به ارائه نماشویی نموده است. نماشویی در کهکیلویه و بویر احمد یکی از خدماتی است که چنان چه ساکن این شهر باشید می توانید از خدمات ما پس از دریافت مشاوره استفاده نمایید.

نماشویی بر اساس نوع نمای ساختمان

با حضور کارشناسان در محل ساختمان شما آن ها به شما بهترین روش برای نماشویی  را پیشنهاد می دهند. مواد و ابزاری که برای نماشویی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد بر اساس نوع نمای ساختمان و میزان آلودگی نمای ساختمان و نوع آلودگی که بر روی نمای ساختمان وجود دارد متفاوت می باشد. همچنین موادی که برای نماشویی انتخاب می شوند دارای درجات خلوص مختلفی هستند و آن بر اساس میزان آلودگی و نوع آلودگی که برروی ساختمان وجود دارد متفاوت می باشد که میزان آن توسط کارشناسان شستشوی نمای ساختمان معین می شود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us