برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 2 اسفند 1401 در ساعت 12 : 39 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان ها مانند دیگر اجزای دیگر ساختمان دچار آلودگی و کثیفی می شوند و باید راه حلی را برای تمیز کردن آن ها پیدا کرد. بهترین روش برای تمیز کردن نمای یک ساختمان استفاده از خدمات نماشویی ساختمان توسط شرکت های معتبر کار در ارتفاع می باشد. اهمیت نماشویی ساختمان  زمانی بیشتر شد که ساختمان های بلند مرتبه و برج ها ساخته شدند و تمیز کردن آن ها به این سادگی ها ممکن بود.

بسیاری از افراد هستند که ادعا می کنند می توانند شستشوی نمای ساختمان را انجام دهند ولی باید دقت کنید که نماشویی  ساختمان کاری تخصصی می باشد و نیاز به اطلاعات لازم و کافی در این زمینه دارد. اگر افرادی غیر حرفه  ای را برای نماشویی نمای ساختمان انتخاب کنید می توانند به نمای ساختمان شما آسیب جدی وارد نمایند. زیرا این که چه غلظتی برای نماشویی ساختمان موردنیاز می باشد و یا باید از چه موادی برای نماشویی استفاده شود همه باید زیر نظر کارشناسان باشد. نماشویی بر اساس نوع نمای ساختمان انجام می شود و نمی توان برای همه انواع نمای ساختمان از انواع نمای سنگی گرفته تا انواع نمای شیشه ای از یک روش نماشویی استفاده نمود. همچنین برای شستشوی نمای ساختمان  باید نوع و میزان آلودگی در نظر گرفته شود و سپس کار نماشویی انجام شود.

شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید اقدام به اراه خدمات نماشویی و دیگر انواع کار در ارتفاع در همه شهرهای ایران نموده است. نماشویی در گرگان نیز یکی از خدماتی است که توسط این شرکت ارائه می شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر برای نماشویی در گرگان می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید تا کارشناسان به ساختمان شما مراجعه کرده و بهترین روش نماشویی  را به شما ارائه نمایند.

روش های نماشویی ساختمان

نماشویی به دو روش نماشویی با طناب و با داربست قابل انجام می باشد که ما به جز شرایط خاص ساختمان نماشویی با طناب را به شما پیشنهاد می کنیم زیرا با این روش، نماشویی ساختمان  با سرعت بیشتری انجام می شود و دیگر نیازی به پرداخت هزینه بابت بستن داربست بر روی ساختمان در این روش نمی باشد. نماشویی با طناب توسط راپل کاران انجام می شود که باید از نظر فیزیکی و روانی در وضعیت خوبی قرار داشته باشند و ضمن رعایت اصول ایمنی بتوانند به خوبی از عهده این کار برآیند.

9 / 10
از 2 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us