برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | پنجشنبه 27 بهمن 1401 در ساعت 9 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان به دلایل مختلفی دچار آلودگی می شود درست است که نمای ساختمان مربوط به داخل ساختمان نمی شود اما نظافت آن از اهمیت ویژه ای برخورداری می باشد. زیرا نمای یک ساختمان اولین چیزی است که به چشم بیننده خواهد آمد و با این ترتیب می تواند خاطره ای خوب یا بد در ذهن بیننده باقی بگذارد. همچنینی نمای ساختمان ها سهم مهمی را در زیبایی شهری دارا می باشند و اگر نمای ساختمان ها نازیبا باشد نمای شهری نیز زشت و نازیبا می شود اینجاست که اهمیت نماشویی  نمایان می شود.

استحکام نمای ساختمان با نماشویی

یکی دیگر از دلایلی که به شستشوی نمای ساختمان نیاز دارید این است که باقی ماندن آلودگی ها به خصوص آلودگی های صنعتی بر روی نمای ساختمان باعث می شود تا تا بر اثر گذشت زمان آلودگی ها به زیر نمای ساختمان نفوذ نمایند و نمای ساختمان سست شود و خطراتی را برای عابرین ایجاد نماید زیرا سست شدن سنگ نمای ساختمان باعث می شود تا سنگ و یا قسمتی از یک سنگ از نمای ساختمان ریزش پیدا کند. بنابراین نماشویی ساختمان علاوه بر اینکه باعث می شود ساختمان نمایی زیبا داشته باشد باعث استحکام نمای ساختمان نیز می شود و باعث می شود تا عمر نمای ساختمان بیشتر مقدار خود را داشته باشد.

نماشویی با طناب و یا نماشویی با داربست

نماشویی به دو روش نماشویی با داربست و یا با نماشویی با طناب انجام می شود. در نماشویی با داربست نیاز به صرف زمانی برای بستن داربست بر روی ساختمان نمی باشد و به همین دلیل نماشویی با طناب دارای محبوبیت بیشتری می باشد.  بستن داربست بر روی ساختمان هزینه های مربوط به خودش را نیز دارد و زمانی نیز برای بسته شدن داربست بر روی ساختمان صرف می شود بنابراین نماشویی با طناب از طرفداران بیشتری بر خوردار می باشد. کسی که کار نماشویی با طناب را انجام می دهد باید راپل کار باشد تا بتواند به خوبی از عهده نماشویی با طناب بدون هیچ خطری بر آید. چنان چه  می خواهید نماشویی در گلستان را انجام دهید می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید و با کارشناسان ما مشورت های لازم را انجام دهید.

مواد و ابزار مورد نیاز در نماشویی

از آنجا که نمای ساختمان دارای انواع مختلفی می باشد بنابراین باید از مواد مناسبی برای شستشوی نمای ساختمان استفاده شود. چنان چه از موادی نا مناسب برای نماشویی ساختمان استفاده شود بنابراین  ممکن است نمای ساختمان دچار تخریب شده و خطراتی را برای شما و عابرین ایجاد نماید.  علاوه بر این شما برای ترمیم نمای ساختمان باید هزینه های زیادی را پرداخت نمایید. شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید یکی از شرکت  ها فعال در زمینه انواع کار در ارتفاع می باشد که ار آن جمله می توان به نماشویی ساختمان و پیچ و رولپلاک نمای ساختمان اشاره نمود.  این شرکت با داشتن کارشناسانی خبره در زمینه نماشویی مشاوره لازم را در زمینه نماشویی  انواع نمای ساختمان به شما ارائه می دهد. قیمت نماشویی ساختمان یز بر اساس میزان ارتفاع ساختمان و میزان آلودگی که بر روی نمای ساختمان وجود دارد و همچنین نوع نمای ساختمان تعیین می شود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us