برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 12 : 7 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

یکی از کاربردهای نماشویی در گیلان این است  که بعد از اینکه نمای ساختمان طراحی و پیاده سازی شد ممکن است بر اثر ریزش مصالح بر روی نما، نما زیبایی خود را از دست بدهد. بنابراین باید به نحوی باید نمای ساختمان را تمیز کرد. بهترین راه برای تمیز کردن مصالح از روی نمای ساختمان استفاده از خدمات نماشویی ساختمان می باشد. با استفاده از مواد مناسب توسط شرکت نماشویی نمای ساختمان زیبایی واقعی خود را به نمایش خواهد گذاشت.

دلیل دیگری که شما نیاز به نماشویی  خواهید داشت زمانی است که مدت زیادی از ساخت ساختمان و یا اخرین نماشویی گذشته باشد و نمای ساختما زیبابب خود را از دست داده باشد. بهترین روشی که می توان برای تمیز کردن نمای ساختمان ها به خصوص در شهرهای بزرگ از آن استفاده کرد نماشویی ساختمان می باشد. علت اهمیت بیشتر نماشویی در شهرهای بزرگ این است که ساختمان ها در شهرهای بزرگ دارای آلودگی های صنعتی علاوه بر آلودگی های طبیعی می باشند. آلودگی ها غیر طبیعی می توانند با گذشت زمان به داخل نمای ساختمان نفوذ کرده و به این ترتیب باعث سست شدن نمای ساختمان می شوند و شما ناچار به تعمیر و یا تعویض نمای ساختمان خواهید شد که کاری بسیار پر هزینه است. همچنین بارش باران های اسیدی نیز بر روی نمای ساختمان باعث خرابی به تدریج نمای ساختمان خواهد شد. بنابراین نماشویی  علاوه بر اینکه می تواند باعث زیبایی ساختمان و نمای شهری شود باعث می شود تا بتوانید از نهایت عمر مفید نمای ساختمان استفاده نمایید.

نماشویی ساختمان را به افراد متخصص بسپارید

شستشوی نمای ساختمان نیاز به تخصص دارد چون نمای ساختمان انواع مختلفی دارد و باید بر اساس نوع نمای ساختمان عملیات نماشویی انجام شود. موادی که برای نماشویی نمای سیمانی استفاده می شود مسلماً با موادی که برای نمای کامپوزیت استفاده می شود متفاوت است. بنابراین برای حفظ سلامت نمای ساختمان باید از مواد مناسب با درجه خلوص مناسبی استفاده شود. شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید با داشتن متخصصینی کارامد و با تجربه سابقه ای درخشان در زمینه شستشوی انواع نما ی ساختمان دارند. یکی از شهرهایی که این شرکت به ارائه خدمات شستشوی نمای ساختمان پرداخته است نماشویی در گیلان می باشد که برای دریافت این خدمات می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

نماشویی با طناب یکی از بهترین روش های نماشویی

نماشویی ساختمان می تواند به دو روش با داربست و نماشویی با طناب انجام شود. در حال حاضر نماشویی با طناب دارای طرفداران بیشتری می باشد زیرا می توان کار را با سرعت شروع کرد و دیگر نیازی به بستن داربست بر روی ساختمان نمی باشد وهمین موضوع باعث کم هزینه تر شدن نماشویی با طناب می شود. همچنین در نماشویی با طناب دیگر جلوی ساختمان به دلیل وجود داربست سد معبر ایجاد نمی شود. کسی که کار نماشویی با طناب را انجام می دهد باید راپل کار باشد تا بتواند به خوبی از عهده نماشویی بر آمده و هیچ خطری برای نماشور ایجاد نشود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us