برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 27 شهریور 1396 در ساعت 15 : 26 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان همواره یکی از مورد بحث ترین بخش های هر ساختمانی می باشد زیرا اولین تصویری که از یک ساختمان به چشم میخورد و در ذهن می ماند نمای آن می باشد که بیشترین تاثیر را در روحیه هر فردی خواهد داشت. حال تصور کنید در ساختمانی که نمای آن آلوده است قصد خرید خانه ای را دارید، آیا آلوده بودن نمای آن ساختمان در تصمیم شما برای خرید واحدی از آن تاثیر گزار خواهد بود؟

آلودگی امروزه هوای شهر های صنعتی مخصوصا تهران تاثیر بسیار زیادی بر روی نمای ساختمان ها مخصوصا نمای ساختمان های آجری خواهد گذاشت بین آجر های ساختمان هایی که از نمای آجری استفاده میکنند فاصله وجود دارد و همین میزان فاصله فضای بسیار مناسبی برای نشست آلودگی های موجود در هوا بر روی آجر های استفاده شده در نما می باشد.

این آلودگی ها به تدریج باعث کدر شدن نمای ساختمان خواهد شد، در صورتی که چنین اتفاقی افتاد کمک گرفتن از افراد متخصص نماشویی امری ضروری خواهد بود.

شاید سوالی که هم اکنون ذهن شما را به خود مشغول کرده است این باشد که نماشویی ساختمان آجری چگونه انجام می شود؟ در پاسخ به این سوال باید گفت که شست و شوی نما امری ثابت است و جنس نمای ساختمان در نوع شستن نما تاثیری نخواهد داشت تنها تفاوتی که در نماشویی ساختمان آجری ممکن است ایجاد شود در نوع مواد استفاده شده در شست و شوی نما می باشد که استفاده از این مواد به جنس سنگ نما و همچنین میزان آلودگی موجود بر روی نما می باشد.

در صورتی که نما از آلودگی کمی برخوردار بود به منظور نماشویی ساختمان آجری با استفاده از آب پر فشار اقدام به زدودن آلودگی های سطحی از روی نمای ساختمان شما خواهند کرد این در حالی است که در صورتی که نمای ساختمان از آلودگی نسبتا زیادی  برخوردار بود میتوان علاوه بر آب با فشار بالا از سندبلاست که به نمای ساختمان آسیبی وارد نمیکنند نیز استفاده کرد.

در نماشویی ساختمان آجری امروزی دیگر جایی برای داربست ها وجود ندارد زیرا امروزه از طناب برای شستن نما استفاده میشود این کار باعث تسریع در انجام نماشویی و همچنین کاهش اشغال ظاهر ساختمان تا پایان نماشویی خواهد شد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us