برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 16 ارديبهشت 1398 در ساعت 10 : 11 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

از آن جایی که نمای زیبای ساختمان باعث زیبایی شهر می شود و می تواند بر روی ذهن بیننده تاثیرات مثبتی بگذارد بنابراین نماشویی در تمامی شهرهای ایران مورد نیاز می باشد و به عنوان یکی از خدمات کار در ارتفاع به تمام شهرهای ایران توسط شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید ارائه می شود. به خصوص در کلان شهر ها استفاده از خدمات نماشویی بسیار مورد نیاز می باشد زیرا به دلیل وجود کارخانجات در اطراف شهرهای صنعتی آلودگی های صنعتی و باران های اسیدی نیز بر روی نمای ساختمان باعث سست شدن نمای ساختمان می شود و به این ترتیب در شهرهایی نظیر تهران، اصفهان، شیراز  و دیگر کلان شهرها استفاده از خدمات نماشویی از ملزومات داشتن یک نمای سالم و زیبا خواهد بود. شما می توانید با استفاده از خدمات نماشویی ساختمان وضعیت ساختمان را بهبود ببخشید و علاوه بر اینکه باعث زیبایی ساختمان می شوید باعث می شوید تا عمر نمای ساختمان افزایش پیدا کند.

هدف از نماشویی ساختمان چیست

زدودن آلودگی از روی نمای ساختمان و زیباسازی نمای ساختمان از مهم ترین اهداف خدمات شستشوی نمای ساختمان محسوب می شود. برخی از انواع آلودگی ها خاصیت خوردندگی دارند و می توانند باعث خرابی نمای ساختمان با باقی ماندن بر روی ساختمان در زمان طولانی شوند. به این ترتیب با استفاده از خدمات شستشوی نمای ساختمان می توانید جرم گیری را برای ساختمان انجام دهید تا مانع از خرابی زود هنگام نمای ساختمان شوید. بهترین راه برای تمیز نگه داشتن نمای ساختمان استفاده از خدمات نماشویی در فواصل زمانی مرتب بر اساس قرار گیری ساختمان می باشد. برای انجام نماشویی در هر شهری که هستید می توانید با شماره های درج شده در سایت سپهر سپید تماس بگیرید.

روش های مختلف نماشویی

بر اساس نوع آلودگی که بر روی نمای ساختمان وجود دارد و نوع نمای ساختمان پس از تماس با کارشناسان شرکت نماشویی بهترین روش نماشویی برای شما مورد استفاده قرار می گیرد. البته قبل از نماشویی ساختمان، کارشناسان به محل ساختمان شما مراجعه می کنند و بر اساس نوع نمای ساختمان و نوع  آلودگی بهترینن روش نماشویی ساختمان را برای شما انتخاب می نمایند. این که از چه موادی برای نماشویی استفاده می شود از اهمیت بالایی برخوردار می باشد زیرا استفاده از مواد نادرست و یا با غلظت بالا می تواند به نمای ساختمان آسیب برساند بنابراین از سپردن نماشویی به دست افراد غیر حرفه به شدت خود داری کنید تا نمای ساختمان شما بر اساس انتخاب نادرست شما دچار تخریب نشود و هزینه های زیادی را به شما تحمیل نکند.

نماشویی می تواند با طناب و یا با داربست انجام شود البته نماشویی با طناب به دلیل مزایایی که دارد بهترین روش نماشویی ساختمان در حال حاضر محسوب می شود. در نماشویی با طناب نیازی به داربست نبوده و به این ترتیب در زمان و هزینه صرفه جویی می شود. همچنین داربست باعث می شود تا سد معبر برای عابرین ایجاد نشود که این یکی دیگر از مزایای نماشویی با طناب می باشد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us