برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 9 دی 1396 در ساعت 9 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

با توجه به آلودگی که امروزه هوای شهر های صنعتی ایران را در بر گرفته است هیچ ساختمانی از آلودگی مصون نیست و به مرور زمان می توان تغییر ظاهر ساختمان ها را به وضوح به چشم دید که چگونه ذره ذره تیره شده و درخشندگی اولیه خود را از دست می دهند. این کاهش زیبایی تنها مخصوص ساختمان های خاص نیست و همه ی ساختمان ها مانند ساختمان هایی با نمای کلاسیک را نیز درگیر کرده است.

همین امر موجب شده است تا شرکت های فعال در حوزه ی نماشویی به فکر ایجاد بخش تخصص برای نماشویی ساختمان کلاسیک نمایند تا بتوانند این مدل از نماها را نیز پوشش داده و با کیفیت بالایی شست و شو نمایند.

برخی از تیم های نماشویی با فرض اینکه هر چه فشار آب بالاتر باشد و یا غلظت مواد شوینده به کار برده شده در نماشویی ساختمان کلاسیک ، نمای تمیز تر و یک دست تری را به ما میدهد اقدام به این مدل شست و شو مینمایند این در حالی است که استفاده از آب با فشار بالا و یا استفاده از مواد شوینده با غلظت بیش از حد متعارف سبب سایش در سنگ نما میشود و میتواند موجب تخریب همه یا بخشی از نمای ساختمان شما شود که این کار هزینه های بیشتری بر روی دست شما خواهد گذاشت. این مشکلات وقتی جدی تر می شود که فرد نما شوی در هنگام شستن نما با نزدیک کردن دهانه و افشانه ی اسپری به سطح نما به بخش های زینتی خاصی که بر روی نما کار شده است نیز آسیب بزند و آنها را از بین ببرد.

برای اینکه نتیجه بهتری از نماشویی دریافت کنید به شما پیشنهاد میکنیم به نکاتی که در زیر به آنها اشاره میکنیم دقت نمایید:

در ابتدای امر باید به خاطر داشته باشید که همواره نماشویی ساختمان خود را به افراد و تیم های متخصص و حرفه ای بسپارید تا در انتها نتیجه بهتری دریافت نمایید. تیم های حرفه ای این توانایی را دارند تا از میزان آلودگی موجود بر روی نمای شما نمونه برداری کرده ، توسط آزمایشگاه مخصوص آنرا مورد آزمایش و آنالیز قرار دهند و نسبت به میزان آلودگی نمای شما از مواد شوینده و تجیهزات مناسب استفاده نمایند.

در صورتی که نمای ساختمان کلاسیک شما از آلودگی کمی برخوردار بود تیم نماشویی با استفاده از ابزار آلات فشار بالا و هم چنین استفاده از آب سرد و یا داغ اقدام به نماشویی می نمایند.

در برخی موارد که آلودگی سطحی نمای شما بیش از حد باشد تیم حرفه ای نماشویی با توجه به شرایط تصمیم میگیرند که برای نماشویی از موادی مانند ترکیب آب و شن و هوا ، آب و شن ، هوا و شن استفاده کنند تا بتوانند نمای آلوده را به خوبی تمیز نمایند.

به همین دلیل است که همواره توصیه شده است برای نماشویی با طناب مخصوصا نماشویی ساختمان کلاسیک  از افراد متخصص کمک بگیرید تا بیشترین بازخورد را دریافت نمایید. در صورت تمایل میتوانید با شماره های موجود در سایت سپهر سپید تماس گرفته و از مشاوره رایگان در این زمینه برخوردار شوید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us