برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 16 مهر 1396 در ساعت 9 : 17 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

مطمئنا بسیاری از ما در شهر مراکز تجاری را دیده یا از آنها خرید داشته ایم اما آیا تا به حال به این نکته که نمای این چنین ساختمان هایی به چه صورت تمیز میشود فکر کرده اید؟ برای آنکه بدانید نماشویی سطوح شیشه ای چگونه است با شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید در ادامه همراه باشید.

یکی از ابزاری که از آن برای شست و شوی نمای شیشه ای نیز استفاده می شود واتر جت می باشد. این ابزار برای از بین بردن جرم ها و رسوبات سخت و چسبنده  به کار می رود تا به وسیله ی آن بتوان نتیجه ی بهتری از نماشویی گرفت. 

در صورتی که شما مایل باشید تا نمای شیشه ای ساختمان مسکونی یا اداری تجاری که در آن زندگی می کنید و یا مشغول به فعالیت هستید شسته شده و  آلودگی ها از روی نمای آن پاک شود میتوانید این کار را به متخصصان کار در ارتفاع سپهر سپید واگذار نمایید. متخصصان ما بدون نیاز به نصب داربست و تنها با استفاده از تکنولوژی ها و ابزار های به روز به وسیله ی طناب و ابزار های حرفه ای اقدام به شستن نمای شیشه ای مجتمع مسکونی و یا تجاری شما مینمایند.

سطح شیشه ها ابتدا وسیله ی دستگاه آب پاش خیس شده تا مقداری از آلودگی های چسبیده به شیشه ها کاسته و کار برای نماشویی در مراحل بعدی راحت تر شود. سپس با استفاده از دستکش های مخصوص و مواد شوینده اقدام به شستن شیشه ها به صورت تک به تک مینمایند. پس از پایان شستن هر شیشه آنرا آبکشی کرده و با استفاده از ابزار خاص نسبت به خشک کردن قطرات باقی مانده بر روی شیشه اقدام می شود. در صورتی که پس از شستن شیشه ها نسبت به خشک کردن قطرات به جا مانده آنها اقدام نشود پس از خشک شدن شاهد ایجاد لک آب بر روی شیشه ها هستیم و عملا نماشویی با نتیجه دلخواه انجام نمی شود.

در صورتی که مایلید نماشویی نمای شیشه ای ساختمان خود را به افرادی ماهر و با سابقه بسپارید می توانید با ما در تماس باشید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us