برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 27 فروردین 1397 در ساعت 10 : 25 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شستشوی نمای ساختمان باعث میشود تا زیبایی و ابهت اولیه ساختمان بازگردد. نماشویی از تخصصی ترین کارهایی میباشد که باید توسط تیم های نماشویی انجام شود. تیم های شستشوی نمای ساختمان به خوبی میدانند که هر نمایی با چه روش و ابزاری باید شستشو شود.

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید نماشویی و شستشوی نمای ساختمان باید چگونه انجام شود؟

به طور کلی شستشوی نمای ساختمان از دو روش انجام میشود. روش اول نماشویی با طناب نام دارد که البته پرکاربردترین نوع نماشویی میباشد. در این روش فرد یا افرادی بوسیله طنابی که از بالای ساختمان بسته میشود اقدام به شستشوی نمای ساختمان میکنند.

طنابی که در این روش شستشوی نمای ساختمان به کار میرود راپل نامیده میشود. راپل مانند طناب های معمولی نیست و بسیار محکم و مقاوم تر است. مواد مخصوص و همچنین وسایل مورد نیاز برای این نوع نماشویی توسط فرد نماشوی حمل میشود و قدم به قدم مراحل نماشویی را از بالا به پایین انجام میدهد.

در ادامه سوال نماشویی و شستشوی نمای ساختمان باید چگونه انجام شود قصد داریم تا روش دیگری  از شستشوی نمای ساختمان را به شما معرفی کنیم.نماشویی با داربست از روش های منسوخ شده نماشویی میباشد که قبل از ابداع نماشویی با طناب به کار میرفت. در روش نماشویی با داربست ابتدا داربست هایی را بر روی نمای ساختمان نصب میکردند که افراد نماشوی از طریق این داربست ها شروع به شستشوی نمای ساختمان میکردند. این روش هزینه و زمان بیشتری را نسبت به نماشویی با طناب نیاز داشت که مقرون بصرفه نبود. البته هنوز در موارد بسیار کمی و در صورتیکه امکان نماشویی بدون داربست وجود نداشته باشد از این روش استفاده میشود.

در آخر و در جمع بندی پاسخ به سوال نماشویی و شستشوی نمای ساختمان باید چگونه انجام شود باید به روش سوم نماشویی اشاره کنیم که البته در کنار کار نماشویی انجام میشود.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در کنار کار نماشویی ساختمان یکی از کارهایی میباشد که توسط اکثر شرکت های نماشویی انجام میشود. بیشتر نمای ساختمان ها از سنگ تشکیل شده است که سنگ نما ممکن است بر اثر گذشت زمان و عواملی همچون باد و باران سقوط کند. برای جلوگیری از سقوط سنگ نما از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده میشود. پیچ و رولپلاک سنگ نما هزینه ای جدای نماشویی دارد و با توافق کارفرما انجام میشود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us