برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 30 ارديبهشت 1397 در ساعت 14 : 29 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید در ان بخش از مقالات خود اطلاعاتی را در زمینه نماشویی بدون داربست در اختیار شما عزیزان خواهد گذاشت. با ما همراه باشید. هر روزه و زمانی که در حال گذر از کوچه و خیابان های شهر هستیم ساختمان های زیادی را در اطراف خود میبینیم که دارای نماهای گوناگون و شکیلی هستند. پرکاربردترین متریال های نمای ساختمان های امروزی انواع سنگ، آجر، شیشه و کامپوزیت میباشد. تمامی نماهای نام برده شده بعد از گذشت مدتی و بر اثر عوامل مختلف آب و هوایی آلوده میشوند. زمانی که نمای یک ساختمان آلوده میشود تاثیر زیادی بر جلوه آن خواهد گذاشت.

نمای ساختمان ها ابعاد بسیار بزرگی دارند و همانطور که میدانید امروزه بیشتر آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی و اداری به اندازه ای نیستند که اهالی و ساکنین بتوانند نسبت به نماشویی اقدام کنند.

گذشته از دسترسی، شستشوی نمای ساختمان نیازمند مهارت و همچنین به کارگیری ابزارآلات و مواد شوینده مختلفی میباشد که فقط در اختیار شرکتهای نماشویی میباشد. امروزه روش نماشویی و شستشوی نما بدون استفاده از داربست از متداولترین و بهترین روش ها میباشد که شرکت ها از آن برای نماشویی ساختمان استفاده میکنند.

در نماشویی و شستشوی نما بدون استفاده از داربست تمامی مراحل دسترسی و همچنین شستشو از طریق طناب مخصوصی که راپل نام دارد انجام میشود. این طناب بسیار محکم بوده و با طناب های معمولی کاملا متفاوت میباشد.

نماشویی و شستشوی نما بدون استفاده از داربست مزیت های زیادی را برای شما ایجاد میکند:

1. نماشویی و شستشوی نما بدون استفاده از داربست بسیار سریع تر از روش نماشویی با داربست انجام میشود. نصب داربست به حداقل یک روز زمان نیاز دارد که همین موضوع روند انجام کار را با کندی مواجه میکند.

2.  روش نماشویی و شستشوی نما بدون استفاده از داربست هزینه کمتری دارد و این به دلیل حذف داربست میباشد.

3. نماهایی که از ظرافت زیادی برخوردار هستند حتما باید از روش نماشویی با طناب استفاده کنند. نمای شیشه ای یکی از نوع نماها میباشد که بسیار ظریف و شکننده میباشد و نمیتوان برای شستشوی آنها از داربست استفاده نمود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us