برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | دوشنبه 27 شهریور 1396 در ساعت 15 : 3 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در این بخش قصد داریم در مورد نماشویی ساختمان برای شما کاربران عزیز اطلاعاتی را ارائه دهیم. اولین چیزی که از یک ساختمان دیده می شود ، نمای ساختمان است. نمای بیرونی ساختمان نه تنها از نظر زیبایی برای ساختمان اهمیت دارد بلکه بر روی ظاهر شهر نیز بسیار تاثیرگذار است. همین امر موجب شده تا تمیز نگهداشتن ساختمان ها بسیار حائز اهمیت باشد. برای همین منظور نماشویی روی کار آمده است. در واقع نماشویی ساختمان به فرآیند شست و شوی نمای بیرونی ساختمان اطلاق می شود که برای انجام آن از روش های مختلف و مواد متفاوت استفاده می شود. ساختمان ها به ویژه برج ها و آپارتمان های چند طبقه باید هر چند وقت یکبار فرآیند نماشویی را انجام دهند.

نماشویی را می توان با استفاده از طناب یا rope access انجام داد. این روش شست و شوی نمای ساختمان بسیار مقرون به صرفه است زیرا در آن هزینه های مربوط به زدن داربست و فناوری های پیشرفته حذف می شود. اگرچه نماشویی ساختمان با طناب به ظاهر خطرناک است و سهل انگاری در آن ممکن است خطرات جانی و مالی را به دنبال داشته باشد، اما باید گفت که چنین نیست بلکه این روش اگر توسط افراد متخصص و کارآزموده انجام شود بسیار ایمن بوده و هیچگونه خطری را به دنبال نخواهد داشت. لازم به ذکر است که تمام متخصصان نماشویی ما در شرکت سپهر سپید برای اطمینان بیشتر و جبران خسارات احتمالی دارای بیمه مسئولیت می باشند از این رو هیچ مسئولیتی برای مشتری نخواهند داشت.

روش دیگر نماشویی ساختمان استفاده از داربست برای این منظور است. این روش کار در ارتفاع هزینه بیشتری در مقایسه با نماشویی با طناب دارد. البته لازم به ذکر است که این روش شست و شوی نما تقریبا منسوخ شده و تنها در اماکنی قابل استفاده است که امکان نماشویی با طناب در آن وجود نداشته باشد.

با استفاده از واترجت نیز می توان به نماشویی و شست و شوی نما پرداخت. برای شست و شوی نما با استفاده از ابزار کاربردی واترجت، تعداد طبقات ساختمان محدودیت محسوب نمی شوند و تنها چیزی که می تواند محدودیتی برای استفاده از واترجت باشد، میزان آلودگی نما و همچنین کیفیت آب بندی نما می باشد. البته روش های دیگری نیز برای انجام نماشویی ساختمان وجود دارد که در مطالب بعدی به طور مفصل آن را را شرح خواهیم داد.

شرکت کار در ارتفاع و نماشویی سپهر سپید یکی از شرکت های فعال در این زمینه است که با داشتن نیرو های متخصص به صورت حرفه ای و در روش های مختلف با توجه به نوع نمای ساختمان به نماشویی و شست و شوی نما می پردازد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با کارشناسان ما در گروه خدماتی سپهر سپید تماس حاصل فرمایید تا همکاران ما در این زمینه شما را راهنمایی نمایند.

ما متعهدیم که برای شستشوی نمای ساختمان با بهره گیری از تجربه ی 7 ساله ی خود ،بالاترین کیفیت در کوتاه ترین زمان ممکن و هزینه ای مناسب در کنار شما باشیم . 

شرکت رسمی سپهر سپید ایرانیان

مجری کار در ارتفاع

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us