برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 3 اسفند 1401 در ساعت 16 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

تا به حال شده که از نمای ساختمان خود ناراضی باشید و از جرم ها و رسوباتی که بر روی بدنه ی خارجی ساختمان شما نشسته است گلایه کنید؟ آیا می دانید که این جرم و آلودگی ها به چه دلیلی بر روی بدنه ساختمان شما نشست می کنند؟ آیا از راه ها و روش های از بین بردن آنها مطلع هستید؟

برای آنکه با تمامی مواردی که در بالا سوال شد آشنا شوید بهتر است در این سری از مقالات شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید با ما همراه باشید تا اطلاعات جامع و کاملی در مورد نماشویی و شست و شوی نمای ساختمان در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم و به شما آموزش دهیم که از بین رفتن زیبایی نمای ساختمان ها به چه دلیل می باشد و راه زیبا تر کردن نمای ساختمان چیست.

پس از اینکه ساختمانی ساخته می شود، نوبت به تکمیل کردن بخش خارجی آن می رسد این کار که نماکاری نام دارد توسط فرد متخصص و به وسیله مواد و مصالح مختلفی نظیر سنگ نما انجام می شود. نمای ساختمان پس از نصب، نمای زیبایی به ساختمان اعطا می کند اما در صورتی که به نمای ساختمانتان رسیدگی نکنید کم کم و به مرور زیبایی خود را از دست خواهد داد. دلیل عمده ی کاهش زیبایی نمای ساختمان ها را میتوان به چند علت تقسیم بندی کرد:

  • ·        باران اسیدی
  • ·        باد هایی با سرعت بالا
  • ·        مهم تر از همه آلودگی هوا

بهترین کار برای آنکه بتوانیم نمای ساختمانی پاکیزه و عاری از هر گونه آلودگی داشته باشیم، نماشویی است که برای انجام آن باید به سراغ شرکت های متخصص و فعال در این زمینه مانند شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید ، برویم. امروزه دیگر استفاده از داربست برای نماشویی امری تاریخ گذشته می باشد زیرا نصب داربست برای نماشویی علاوه بر ایجاد مزاحمت برای افرادی که در حال عبور و مرور هستند، تا پایان نماشویی جلوه ی ساختمان را زشت کرده و از زیبایی بصری آن می کاهد به همین دلیل است که شرکت هایی که از تجهیزات به روز و افراد متخصص استفاده میکنند به راه حل دیگری دست یافتند و در حال حاضر از این راه حل برای نماشویی استفاده میکنند.  نماشویی با طناب تنها راهی است که در حال حاضر میتوان به وسیله آن با کمترین مزاحمت نسبت به نماشویی اقدام کرد.

در صورتی که نمای ساختمان شما دارای جرم و رسوبات کمی می باشد به صورت معمولی نمای ساختمان شسته شده و تحویل شما می گردد اما اگر مدتها از عمر ساختمان گذشته و هیچ گاه نسبت به نماشویی آن اقدام نشده باشد با توجه به سفت و سخت شدن جرم و رسوبات بر روی بدنه ی ساختمان باید نماشویی با واترسندبلاست انجام شود. در این صورت است که میتوان با فشار آب بالا به همراه مواد شوینده و جرم زدای دیگر نسبت به پاک سازی ساختمان اقدام کرد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us