برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 3 اسفند 1401 در ساعت 16 : 10 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان به طور کلی در صورتی که مقاوم نشده و مهار نشود می تواند در آینده از جای خود خارج شده و زیبایی و یک نواختی نمای ساختمان را از بین ببرد. همچنین ممکن است در شرایطی سنگ نما آنقدر خارج شود که سقوط نماید و موجبات خسارت های بعضا جبران ناپذیر را فراهم آورد.

اگر از متخصصین ساختمان سازی و نما کاری سوال بپرسید مطمئنا به شما خواهند گفت که بهتر است پس از پایان نما کاری ساختمان و یا حداکثر دو سال پس از آن نسبت به مقاوم سازی نما اقدامات لازمه صورت پذیرد. شاید روش های مختلفی برای مقاوم سازی نما به شما پیشنهاد شود ولی مطمئن باشید که پیچ و رولپلاک نمای ساختمان مطمئن ترین و ماندگار ترین روش استحکام بخشیدن به نما می باشد.

برای پیچ و روپلاک کردن نما روش های مختلفی وجود دارد که از جمله آنها میتوان به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به وسیله ی داربست و طناب اشاره کرد. امروزه به دلیل پیشرفت تکنولوژی و ابزار های حرفه ای تر در این حیطه کاری بسیاری از افرادی که پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با بالاترین کیفیت را انجام می دهند از طناب برای انجام این کار استفاده می کنند.

برای انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با طناب لازم است تا در پشت بام ساختمان لوازم مخصوصی نصب شود تا بتوان طناب های مربوطه را به آنها متصل نمود و فرد پیچ و روپلاک کار از آن آویزان شده و نسبت به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با بالاترین کیفیت برای شما اقدام نماید.

پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از بالای ساختمان شروع شده و به صورت ردیف به ردیف انجام می شود. با توجه به جنس و اندازه سنگ، فرد پیچ و روپلاک کار تصمیم می گیرد که پیچ ها را به چه صورت و به چه میزان انجام دهد. به طور معمول برای نگهداری هر سنگ دو پیچ و رولپلاک در نظر می گیرند که در سمت چپ و راست سنگ قرار داده می شود. در صورتی که وزن و اندازه ی هر سنگ از حد معمول بزرگ تر باشد در هر سنگ 4 پیچ و روپلاک قرار می دهند که با توجه به افزایش حجم و زمان کار طبیعتا قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان نیز افزایش پیدا می کند.

زمانی می توان گفت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان با بالاترین کیفیت انجام شده است که از پیچ های محکم و با اندازه ی استاندارد در محکم کردن سنگ نما استفاده شود . همچنین پس از انجام محکم کاری های اصولی، به منظور حفظ زیبایی و جلوگیری از نفوذ آب و گرد و غبار به داخل سنگ، حفره های ایجاد شده را به وسیله ی مواد مخصوص و همرنگ سنگ پر می کنند.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us