برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | ﺳﻪشنبه 14 آذر 1396 در ساعت 10 : 53 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

اگر شما هم جز افرادی هستید که از نمای ساختمانی غیر مستحکمی برخودار هستید و هر لحظه امکان جدا سازی و یا حتی سقوط نمای ساختمانتان وجود دارد به شما پیشنهاد می کنیم هر چه سریعتر نسبت به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود اقدام کنید.

در صورتی که تصمیم خود را برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان گرفته اید و اکنون به دنبال تیم نصب پیچ و رولپلاک کار حرفه ای میگردید ما به شما  شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید را معرفی می کنیم. ممکن است تیم های بسیاری به شما پیشنهاد همکاری با قیمت خیلی کم داده باشند اما قیمت پایین این افراد مطمئنا دلایلی دارد که در زیر آنها را بررسی می کنیم.

این افراد معمولا از تجربه ی کمی در این کار برخوردار هستند و با این فکر که پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما کار بسیار ساده و معمولی می باشد وارد این حیطه کاری می شوند این در صورتی است که پیچ و رولپلاک نمای ساختمان جز یکی از کار های مرتبط با کار در ارتفاع است که نیازمند تجربه ی بالایی می باشد تا پس از پیچ و رولپلاک کردن نما دیگر شاهد خارج شدن و یا سقوط سنگ از جای خود نشویم.

دلیل دیگر این امر نیز عدم به روز بودن تجهیزات اینگونه تیم ها می باشد زیرا اکثر این تیم ها در حال حاضر همچنان از داربست برای انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده می کنند این در حالی است که استفاده از داربست علاوه بر زمان بر بودن در نصب هزینه ی مازادی برای پیچ و رولپلاک کردن نما بر دست شما خواهد گذاشت و این تنها معایب استفاده از داربست برای پیچ رو رولپلاک کردن نیست زیرا وجود داربست بر روی نمای ساختمان، از زیبایی نمای شما می کاهد و در رفت و آمد عابران نیز اختلال ایجاد می کند.

تیم های حرفه ای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست را به شما پیشنهاد می دهند. در این روش به جای داربست از طناب استفاده می شود و شخص پیچ و رولپلاک کار به وسیله ی طناب از بالای ساختمان شما آویزان شده و نسبت به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان شما اقدام می نمایند.

در صورتی که مایل هستید تا تیمی حرفه ای به وسیله ی پیچ و رولپلاک نمای ساختمان بدون داربست نسبت به پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان شما اقدام نماید کافی است با ما در سپهر سپید تماس بگیرید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us