برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 9 اسفند 1396 در ساعت 17 : 30 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

استفاده از مصالح نامرغوب و بی کیفیت در پشت سنگ نما موجب میشود تا سنگ نما پس از مدتی از مصالح جدا شده و ریزش کند. البته عوامل دیگری نیز وجود دارند که باعث ریزش سنگ نما میشوند. عواملی همچون برخود اجسام سنگین و یا طوفان در ریزش نما تاثیرگذار هستند.

به همین منظور شرکت هایی که در امر نماشویی ساختمان فعالیت میکنند، خدمات پیچ و رولپلاک نمای ساختمان را نیز ارائه میدهند. پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از طریق پیچ و رولپلاک های مخصوص با روش های دسترسی به صورت داربست و طناب انجام میشود. امروزه در بالای  ۹۰ درصد موارد از طناب بدین منظور استفاده میشود. توجه داشته باشید اگر در هر نقطه ای از تهران از جمله شرق ساکن هستید میتوانید به راحتی با تیم پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شرق تهران تماس حاصل کرده تا از مشاوره و خدمات این شرکت بهره مند شوید.

پس از تماس با تیم پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شرق تهران، تیم ارزیاب شرکت در محل ساختمان حاضر شده و نمای ساختمان را مورد ارزیابی قرار میدهد. پس از توافق با تیم پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شرق تهران، این تیم افراد ماهر و آموزش دیده ای را به محل ارسال میکند تا در اسرع وقت پیچ و رولپلاک کردن نما را انجام دهند.

تیم پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در شرق تهران متعهد میباشد تا تمامی تلاش خود را برای انجام کار به نحو احسن و جلب رضایت کامل مشتری به کار گیرد. همواره قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان از موارد مورد سوال کارفرما بوده است. قیمت از فاکتورهای مهم برای کارفرما میباشد که  همیشه سوالات زیادی در این رابطه مطرح نموده است.

مواردی وجود دارند که در پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان تاثیرگذار هستند:

  1. در صورتی که قطعات به کاربرده شده در سنگ نما از ابعاد کوچکتری برخوردار باشد به طبع تعداد پیچ و رولپلاک بیشتری نیاز دارد. تعداد پیچ و رولپلاک بیشتر، هزینه بر خواهد بود.
  2. ضخامت سنگ نیز در قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان تاثیر گذار است. سنگ های ضخیم تعداد پیچ و رولپلاکهای بیشتری نیاز دارند تا به خوبی در جای خود تثبیت شوند.
  3. از دلایل عمده افزایش قیمت پیچ و رولپلاک نمای ساختمان میتوان به مساحت نمای ساختمان اشاره کرد. هر چه مساحت نمای ساختمان بیشتر شود هزینه نیز افزایش پیدا خواهد کرد.
  4. اگر سنگ نما نیاز به بند کشی به منظور عدم نفوذ آب به داخل آن داشته باشد باعث افزایش قیمت پیچ و رولپلاک کردن نمای ساختمان خواهد شد.
  5. پیچ و رولپلاک با طناب از روش داربست هزینه پایینتری دارد و مقرون بصرفه تر خواهد بود.
10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us