برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | شنبه 28 بهمن 1396 در ساعت 17 : 25 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نمای ساختمان هایی که جنس آنها از سنگ میباشد بر اثر عوامل مختلفی دچار ریزش میشود. ممکن است مصالحی که در پشت سنگ ها به کار گرفته شده است جنس خوبی نداشته و باعث شده تا سنگ ساختمان دچار ریزش شود. بسیاری از عوامل دیگر وجود دارند که میتوانند موجب شوند تا سنگ ساختمان دچار ریزش و سقوط شود. بهترین راه حل بدین منظور استفاده از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان است. هر سنگ به صورت جداگانه پیچ و رولپلاک میشود و دیگر امکان ریزش سنگ وجود نخواهد داشت.

ریزش سنگ نمای ساختمان باعث نازیبا شدن ساختمان و همچنین شهر میشود. اما نازیبا شدن نمای ساختمان تنها دلیلی نیست که باعث ترغیب برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در غرب تهران شود. در موارد بسیاری که ریزش نمای ساختمان در شهر تهران اتفاق افتاده باعث تلفات جانی و مالی بسیاری شده است. اگر در هنگام ریزش سنگ نمای ساختمان، شخصی در زیر آن قرار گرفته باشد ممکن است باعث مرگ وی شود. و یا ممکن است سنگ بر روی خودرو در حال عبور و یا پارک شده سقوط کند و منجر به بروز خسارت های مالی شود.

ساکنین تهران میتوانند با شرکت های فعال در زمینه پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در تهران تماس حاصل کنند. شرکت سپهر سپید فعال در زمینه نماشویی و پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در غرب تهران می باشد.  پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در غرب تهران به دلیل تراکم شهری و احتمال بروز حوادث جانی و مالی بسیار ضروری میباشد. پیشنهاد میکنیم اگر نمای ساختمان شما نیز ار سنگ میباشد حتما نمای ساختمان خود را پیچ و رولپلاک کنید.

برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در غرب تهران باید به نکاتی توجه داشته باشید که به برخی از آنها اشاره میکنیم:

  • از تعدا پیچ های مناسب برای محکم  کردن سنگ استفاده شود. تعداد پیچ ها نه باید زیاد باشد و نه کم.
  • از پیچ های با بتونه همرنگ استفاده شود تا در پایان کار ظاهر زشتی ایجاد نشود.
  • اگر سنک دچار ترک خوردگی و یا به عبارتی دارای رگه بر روی خود بود باید از قسمت های دیگر سنگ به منظور پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده کرد.
  • در هنگام سوراخکاری توجه شود از مته های متناسب با سنگ استفاده شود تا آسیبی به سنگ وارد نشود.
  • مصالح و دوغابی که در پشت سنگ ها به کار رفته بررسی شود و در صورت ضعیف بودن نسبت به مقاوم کردن پشت سنگها اقدام شود.
  • در مواردی که بسیار حساس هستند از انکرهای پلاستیکی به منظور پیچ و رولپلاک نمای ساختمان استفاده شود.

برای پیچ و رولپلاک نمای ساختمان در غرب تهران توجه داشته باشید تا تمام موارد ذکر شده فوق رعایت شود تا دوباره سنگ نمای ساختمان شما دچار مشکل نشود.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us