برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 30 مهر 1396 در ساعت 11 : 37 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در صورتی که نمای خانه ی شما نیز از سنگ ساخته شده است باید به این نکته توجه داشته باشید که در صورتی که از نمای ساخته شده ی ساختمان مراقبت نکنید ممکن است پس گذشت مدتی دچار لق شدگی شود و با خارج شدن از جای خود خطر جانی داشته باشد. همچنین در صورتی که سنگ نما از جای خود خارج شود در نمای کلی ساختمان تاثیر منفی خواهد گذاشت. مطمئنا از پیچ و رولپلاک نمای ساختمان چیز هایی شنیده اید اما سوالی که پیش می آید این است که پیچ و رولپلاک نمای ساختمان چگونه انجام میشود؟ در ادامه با شرکت کار در ارتفاع سپهر سپید همراه باشید تا به این پرسش شما پاسخ دهیم.

اتفاقات زیادی میتواند باعث شود که سنگ نمای ساختمان شل شده و از جای خود خارج شود این اتفاقات میتواند شامل: کم بودن و یا بی کیفیت بودن مواد نگهدارنده ی نمای ساختمان، باد و باران و یا زلزله و... باشد اما چاره ی کار برای جلوگیری از این اتفاقات و کاهش خسارت احتمالی چیست؟

شما میتوانید با یک تماس با تیم متخصص کار در ارتفاع سپهر سپید مجرب ترین تیم را در انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان به خدمت گرفته تا آنها نسبت به محکم کردن سنگ نمای ساختمان شما در جای خود اقدامات لازمه را به عمل آورند.

بسیاری از تیم ها هنوز از داربست برای پیچ و رولپلاک کردن سنگ نما استفاده میکنند که این امر بسیار موجب کاهش زیبایی نمای ساختمان خواهد شد. همچنین نصب داربست عبور و مرور افراد را به ساختمان با خلل مواجه کرده و در نتیجه موجب نارضایتی را فراهم می آورد.

تیم تخصصی سپهر سپید با بهره گیری از جدید ترین تکنولوژی ها و ابزار های موجود بدون داربست و با استفاده از طناب میتواند نسبت به محکم کاری سنگ نمای ساختمان شما در جای خود اقدام کند. به این صورت که شخص با استفاده از ابزار و وسایل خاص به وسیله طناب از بالای ساختمان نسبت به محکم کاری نمای ساختمان شروع به کار مینماید.

برای محکم شدن سنگ در جای خود ابتدا با استفاده از دریل مخصوص حفره ای در سنگ ایجاد میشود و سپس توسط پیچ و رولپلاک تمامی سنگ های به کار رفته در نما و یا تنها سنگ هایی که از جای خود خارج شده اند به بدنه ی ساختمان متصل میشوند. پس از انجام پیچ و رولپلاک نمای ساختمان حفره ی ایجاد شده با بتونه و یا رنگ همرنگ سنگ نما پر شده تا تاثیر منفی آن بر روی نما به حداقل برسد تا شما ایمنی و زیبایی نمای ساختمان را با یکدیگر تجربه نمایید.

در صورتی که مایل به پیچ و رولپلاک نمای ساختمان خود هستید میتوانید با کارشناسان ما در شرکت نماشویی و کار در راتفاع سپهر سپید در ارتباط باشید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us