برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | یکشنبه 16 ارديبهشت 1397 در ساعت 11 : 15 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

نماشویی ساختمان در شهرهایی که مقدار آلودگی در آنها بالاست باید به صورت دوره ای انجام شود. نماشویی باعث میشود تا جرم و هر آلودگی که باعث کثیف و نازیبا شدن ساختمان میشود از بین برود.نماشویی برای هر ساختمانی انجام میشود. نمای آجری، سنگی، کامپوزیتی، سیمانی و شیشه ای از انواع نماهایی میباشند که میتوان از نماشویی بر روی آنها استفاده کرد.

امروزه برای دسترسی  به نما از یک روش استفاده میشود که به آن rope access یا دسترسی با طناب میگویند. نماشویی با طناب از جدیدترین و همچنین تنها ترین روش نماشویی محسوب میشود که مدت های زیادیست جایگزین نماشویی با داربست شده است.

طناب فقط باعث دسترسی شما به نما میشود و برای اینکه بتوانید نمای ساختمان را شستشو دهید باید از مواد شوینده و همچنین تجهیزات مخصوصی استفاده کنید. این تجهیزات در نماهایی همچون آجری و سنگی بیشترین کاربرد را دارند. در واقع برای نمای سنگی و آجری نمیتوان از تی و مواد شوینده استفاده نمود.

برای انجام نماشویی زمان مشخصی وجود ندارد ولی اگر بخواهید بدانید که بهترین زمان برای نماشویی چه زمانیست باید در ادامه با ما همراه باشید.

بهترین زمان برای نماشویی  بستگی به خود شما دارد. اگر به تمیزی نمای ساختمان خود اهمیت میدهید بهتر  است به صورت دوره ای شستشوی نمای ساختمان را انجام دهید زیرا در شهرها بلا استثنا نمای ساختمان ها بر اثر آلودگی هوا آلوده میشوند و نیاز به نماشویی پیدا خواهید کرد.

بهترین زمان برای نماشویی میتواند در فصولی باشد که احتمال بارندگی پایین است. اگر در فصول سرد و پربارش سال نماشویی را انجام دهید ممکن است بعد از نماشویی دوباره باران یا برف ببارد و نمای ساختمان شما را آلوده کند.

بهترین زمان برای نماشویی ساختمان را میتوان زمانی دانست که نمای ساختمان از جرم و آلودگی بسیار زیادی برخوردار باشد. جرم و آلودگی اگر به حدی زیادی باشد که چهره ساختمان را بسیار نازیبا کرده باشد باید نماشویی ساختمان را انجام داد.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us