برای تماس کلیک کنید 09121451854
contact us
بازگشت به لیست مقالات » | چهارشنبه 26 بهمن 1401 در ساعت 12 : 9 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

در این حال و هوای پر از آلودگی شهر های بزرگ و صنعتی مانند تهران و اصفهان هیچ چیز حتی نمای ساختمان ها از عوارض بودن در این محیط آلوده در امان نیستند آلودگی که امروزه همه ی ما با آن دست به گریبان هستیم بر روی نمای ساختمان ها نیز تاثیر گذار می باشد این تاثیر به صورت یکباره اتفاق نمی افتد و طی چندین سال رفته رفته شاهد تغییر رنگ و زیبایی نمای ساختمان خواهید بود و خواهید دید که نمای ساختمان شما نسبت به چند سال قبل دیگر آن درخشندگی سابق را ندارد. اینجاست که باید به فکر نماشویی باشید.

نماشویی یکی از کار های تخصصی در حوزه ی ساختمان می باشد و باید توسط افراد و تیم های حرفه ای و با تجربه و مجهز انجام شود. در صورتی که شما مایل هستید تا بدانید که کارآمدترین روش نماشویی کدام است با ما در ادامه همراه باشید تا به شما بگوییم کارآمدترین روش نماشویی کدام است.

در گذشته افرادی که مایل بودند تا نمای ساختمان خود را شسته و جلای سابق را به آن برگردانند با مشکلات زیادی باید کنار می آمدند تا نمای ساختمان آنها شسته شود. یکی از این مشکلات وجود داربست از روز شروع نماشویی تا روز پایان آن بود. زیرا در گذشته تنها روشی که میشد به بالاترین بخش نمای ساختمان دسترسی داشت داربست بود. نصب داربست علاوه بر هزینه ی جداگانه برای مالک ساختمان مشکلاتی از قبیل ایجاد مزاحمت برای افرادی که از حوالی ساختمان عبور کرده و یا به آن وارد می شوند و همچنین متخل کردن نمای ساختمان را داشت.

از این رو تیم های نماشویی به فکر ارتقا کسب و کار خود افتادند و با استفاده از تجهیزات جدید و به روز کم کم استفاده از داربست منسوخ و استفاده از طناب به جای آن رواج یافت و امروزه بیشتر شاهد آن هستیم که تمامی تیم های حرفه ای به جای استفاده از داربست از طناب استفاده میکنند. استفاده از طناب باعث می شود تا نمای ساختمان مختل نشده و کار با سرعت بیشتری پیش رود.

از این رو کارآمدترین روش نماشویی را نماشویی با طناب می نامند و بهتر است در صورتی که شما نیز به نماشویی ساختمان نیازمند هستید از تیم هایی برای نماشویی ساختمان خود استفاده نمایید که برای نماشویی از این تجهیزات استفاده نمایند تا هم در هزینه و هم در وقت و زیبایی نمای کلی ساختمانتان تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

برای آنکه نماشویی ساختمان خود را به یکی از تیم های حرفه ای نماشویی بدون داربست بسپارید به شما پیشنهاد میکنیم قبل از هر اقدامی با شماره های موجود در سایت کار در ارتفاع سپهر سپید تماس بگیرید.

10 / 10
از 1 کاربر

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :

سایر مقالات

contact us